Xpelled Mentor
محل سکونت: The GR8 Gig in the Sky
سپاس: 35,479
در 11,020 پست 99,859 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Bryan Bros.
✔Sanaz Marand, Hingis, Evert, Black, Huber, Safina, Minella, Robson, Tsurenko, Bencic, Halep, Muguruza, Wozniacki, Siniakova, Diatchenko, Townsend, Gajdosova, Siegemund Pavlyuchenkova, Jovanovski, Gasparyan, Azarenka, Sharapova, Kirilenko, Rodionova, Lisicki, Shvedova, Goerges, Bacsinszky, Keys, Petkovic, Voegele, Rogers, Myskina, Svitolina, Makarova, Stosur, Mertens, Brengle, Strycova, Beck, Mattek, Falconi, Davis, Riske, Bertens, Dellacqua, Broady, Erakovic, J. Rae ✔Bahrami, N
|
نتایج به دست آمده پس از پایان « روز دوم » تورنمنت
Results - Tuesday, January 10, 2012
Women’s Singles - Second Round
i(1) Caroline Wozniacki (DEN) d. Dominika Cibulkova (SVK) 75 26 64
i(2) Petra Kvitova (CZE) d. (LL) Alexandra Dulgheru (ROU) 75 36 64
i(3) Victoria Azarenka (BLR) d. Jelena Jankovic (SRB) 64 62
i(4) Li Na (CHN) d. (Q) Chanelle Scheepers (RSA) 26 64 61
i(7) Agnieszka Radwanska (POL) d. Andrea Petkovic (GER) 75 64
i(8) Marion Bartoli (FRA) d. (WC) Jelena Dokic (AUS) 60 63
Daniela Hantuchova (SVK) d. Francesca Schiavone (ITA) 75 61
Lucie Safarova (CZE) d. Svetlana Kuznetsova (RUS) 61 20 Ret. (Heat Illness)i
Women’s Doubles – First Round
Kops-Jones/Spears (USA/USA) d. (3) Dulko/Pennetta (ARG/ITA) 64 75
i(4) Kirilenko/Petrova (RUS/RUS) d. Bengson/Calderwood (AUS/AUS) 76(2) 64
Grandin/Uhlirova (RSA/CZE) d. Daniilidou/Tanasugarn (GRE/THA) 76(7) 62
i(WC) Safarova/Zvonareva (CZE/RUS) d. Dushevina/Llagostera Vives (RUS/ESP) 63 64
Men’s Singles – First Round
i[5] V Troicki (SRB) d. [WC] L Hewitt (AUS) 46 63 62
i[8] R Stepanek (CZE) d. X Malisse (BEL) 67(4) 64 64
iM Baghdatis (CYP) d. D Tursunov (RUS) 64 64
J Benneteau (FRA) d. A Seppi (ITA) 63 64
A Bogomolov Jr. (RUS) d. R Haase (NED) 64 16 64
F Fognini (ITA) d. [Q] M Russell (USA) 26 62 60
Men’s Doubles – First Round
i[2] M Mirnyi (BLR)/D Nestor (CAN) d. J Isner (USA)/R Sweeting (USA) 64 62
I Dodig (CRO)/S Stakhovsky (UKR) d. [4] R Lindstedt (SWE)/H Tecau (ROU) 61 67(2) 10-3
C Fleming (GBR)/R Hutchins (GBR) d. M Granollers (ESP)/L Kubot (POL) 63 63
i[WC] M Ebden (AUS)/J Nieminen (FIN) d. P Andujar (ESP)/M Lopez (ESP) 61 67(6) 10-3
|