نمایش پست تنها
قدیمی 05-17-2010, 06:29 PM   #10
Mohammad Reza
Former Staff

آواتار Mohammad Reza

پستها: 2,097
سپاس: 16,684
در 2,094 پست 23,774 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: فقط و فقط راجر فدرر بزرگ

نقل قول:
نوشته اصلی توسط PowerVu نمایش پست ها

یعنی با این حساب که شما می فرمایین مسترزها و غیره ارزش ندارند چرا خود همین آقا فدرر تا قبل از این، از همین چیزهای بی ارزش برای طی کردن پله های ترقی استفاده کرده؟!

مثل کسی هست که الان تو دانشگاه مقطع دکترا باشه و بگه مقاطع لیسانس و کارشناسی ارشد هیییییچ اهمیتی ندارند! آخه بابا جان، شما از همین مقاطع سود بردی و به مدارج بالاتر دست پیدا کردی! عجب حرفی می زنین شما! می شه همچین چیزی؟

بعدشم در مورد حضور در سایت. الان که فدرر چند ماهی می شه که موفق نمی شه، آیا طرفدارهاش در سایت خیلی حضور فعالانه!! دارند؟! که شما همچین طعنه ای می زنین به نادالی ها؟! که وقتی نادال نتیجه نگرفت حضور فعالانه داشته باشیم؟

من نمی دونم... کری خوندن فدرر برای نادال چه معنی می ده؟ شما اگر به تعداد گرنداسلم هات ایمان داری پس چرا برای فردی که نصف تو هم گرند اسلم نداره کری می خونی که من در آینده و در فلان جا این می کنم و اون می کنم؟ این کری خوندن فدرر نشون می ده اون 14 بار بدجور رفته رو اعصابش! وگرنه شما که اعتماد به نفست بالاست چرا اصلا در مسترزهای بی اهمیت شرکت می کنی؟ دلیل اصلیش همونیه که من گفتم... وقتی می شه در عرض یک هفته اون همه پول یامفت از ATP و چندین اسپانسر گرفت، چرا نیاد؟ مقام هم نیاره اما اون پوله رو که بهش می دن... به خاطر مصاحبه های تلویزیونی و عکسهاش در مجلات محلی نقاط مختلف پول بهش می دن یا نه؟ اون کلاه ها و البسه ی ورزشی منقوش به حروف اختصاری اسمش RF چی؟

خب میتونه مگه اشکال داره!هاااااااان؟
بابا راجر ما پول دوسته تو چرا زورت میگیره هان؟
ما فقط پول میخوایم همین و بس!
چرا همش همین و تکرار میکنی؟خب شما هم برید پول جمع کنید،اوه اوه یادم رفت تنیسور شما عاشق تنیسه واسه پول بازی نمیکنه
Mohammad Reza آنلاین نیست.  
3 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Mohammad Reza به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند: