نمایش پست تنها
قدیمی 06-07-2016, 10:06 AM   #1
behsen
Senior Member

آواتار behsen

پستها: 153
سپاس: 257
در 153 پست 1,035 بار سپاسگزاری شده
پیش فرض راجر فدرر: برای حضور در ویمبلدون هیجان زده هستم

راجر فدرر: برای حضور در ویمبلدون هیجان زده هستم

تنیس‌باز سوییسی بعد از گذارندن دوران ریکاوری پس از آسیب‌دیدگی‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ قصد دارد در مسابقات تنیس اشتوتگارت شرکت کند تا برای مسابقات ویمبلدون آماده شود.

راجر فدرر به دلیل آسیب‌دیدگی‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ در مسابقات اپن فرانسه حضور نداشت و ترجیح داد این زمان را استراحت کند. او پیش از این در 65 گرند اسلم به صورت پیاپی حضور داشت که این رکورد با غیبت او در مسابقات اپن فرانسه متوقف شد.

فدرر که هفت بار تاکنون قهرمان ویمبلدون شده است، نسبت به حضور دورباره‌اش در ویمبلدون خوشبین است.
فدرر در این باره گفت: بهتر شده ام. سه هفته‌ گذشته برایم خیلی خوب بود. کمرم بهتر است. به نظر قدرتمندتر می‌آیم. به طور کلی سال سختی را گذراندم ولی در حال‌‌‌‌‌‌‌‌‌ حاضر برای حضور در یک تورنمنت دیگر، هیجانزده هستم. برایم بهتر بود این زمان را استراحت کنم. نمی‌خواهم پشت‌سرهم آسیب ببینم. فکر می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌کنم بهترین تصمیم را گرفتم.

فدرر چهار سال پیش در فینال مسابقات ویمبلدون، اندی ماری را شکست داد و هفدهمین قهرمانی گرند اسلم خود را کسب کرد. او در دو ویمبلدون اخیر، فینال را به نواک جوکوویچ واگذار کرده است. او در آخرین مسابقات خود در اوپن استرالیا نیز تا نیمه نهایی پیش رفت.

ایسنا - یورو اسپورت
behsen آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
18 کاربر زیر از شما کاربر گرامی behsen به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند: