نمایش پست تنها
قدیمی 11-14-2013, 12:54 PM   #147
mhdganji
Member

پستها: 44
سپاس: 18
در 42 پست 240 بار سپاسگزاری شده

نقل قول:
نوشته اصلی توسط Farid نمایش پست ها
با سلام
۱- نه عزیز نمیشه فقط کفشت حدود ۷۰۰ تومن میشه البته اگه نخوای فیک بخری
۲- نه همین حالا برو تنیس خود به خود لاغر میشی انقدر این ورزش تحرکش زیاده خیس عرق میشی خیلی هم اضافه وزن نداری قدت یه کم کوتاهه
۳- الان یه مربی خوب ساعتی ۴۰ الی ۵۰ تومن میگیره حدالقل مربی بد هم بگیری نگیری بهتره می نیمم هم هفته ای دو جلسه باید با مربی توپ بزنی پس میشه ماهی حدودا ۳۰۰ الی ۴۰۰ تومن فقط هزینه مربیت
۴- کفش هم اگه دلت می خواد مثل فدرر باشه تو گزینه اول جوابتو دادم
البته شما اول گفتی فان اما سوالات به فان نمی خوره

سلام و خیلی ممنون از پاسخهاتون
آقا پس چرا میگید به ملت که هی نگن تنیس ورزش مایه دارهاست

ورزشی که ماهی 400 تومن خرج داره و شروعش هم حدود دو تومن خیلی هم کم خرج نیست (البته شاید من خودم زیادی فدرر رو دوست دارم باید پای خرجش هم وایسم)

خوب حضور شما عرض شود که :
1- کفش شبیه راجر نشد هم نشد. من کفشهای زیادی دیدم برند هم بودن فکر کنم تا 300 تومن هم میشه یه کارایی کرد. اگه مدلی تواین حدود قیمت میشناسید لطفا بهم معرفی کنید

2- میدونید که کسایی مثل من تشنه بازی هستند. اگر میشه کمی نرمش کرد و بعد بازی کرد و لذت برد و لاغر شد پس دیگه نمیرم سراغ ورزش دیگه ای

3- این هم خیلی زیاد بود. یعنی واقعا تو کرج دو ساعت با مربی ساعتی 100 تومن در میاد؟ دوستم میگفت مربی در حد ملی ساعتی 55 تومنه اونم تو مجموعه انقلاب که و اینکه حتما باید با مربی باشه یا مثلا دوستی که چند ساله داره بازی میکنه میتونه کمک کنه راه بیفتم

راستی راکت و لباس رو سفارش دادم. فکر کنم Staff Pro 100 Wilson بود به علاوه لباس آبی راجر Nike Premier Polo ! با چند تا توپ و .. حدود 1100000 شد. دیگه پول واسه شلوارک و کفش نموند
mhdganji آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
کاربر زیر از شما mhdganji به خاطر این پست سپاسگزاری کرده است: