نمایش پست تنها
قدیمی 05-14-2014, 08:29 PM   #11
roger 4 ever
Senior Member

پستها: 203
سپاس: 258
در 202 پست 2,325 بار سپاسگزاری شده
پیش فرض پاسخ : بحث و تبادل نظر پیرامون مسترز رم

دوست عزیز اگه منظورت از "توجیه" صحبت های بنده بود که باید خدمتت عرض کنم دست کم من اعتقاد چندانی به "توجیه" ندارم...در طول سالیان متعدد من همیشه تند ترین و تیز ترین انتقادات را نسبت به راجر فدرر داشتم...بخشی از انتقاداتم پارسال در همین سایت هستش و مطالبم هم در جاهای دیگه موجوده...در مونت کارلو در همین سایت پس از بازی با سونگا که اتفاقا راجر پیروز هم شده بود، من شدید ترین انتقاد ها رو نسبت به فدرر داشتم که باعث تعجب بسیاری از دوستان هم شد...

در مورد بازی امروز هم باید شرایط رو در نظر گرفت...شرایط خانوادگی راجر به حدی براش مهم بود که حتی صحبت از انصراف از رولند هم به میون اومده بود، با بررسی خبرگزاری و سایت های معتبر نیز می شد به این نتیجه رسید که راجر تمرینات چندان جدی و درست و حسابی را در طول هفته ی گذشته نداشته...به همین علت دارم می گم که قابل پیش بینی بود شکست امروز...هم به خاطر این مساله و هم به خاطر فاصله ی زمانی که بین آخرین بازی فدرر تا امروز افتاده بود...

بازم در هر صورت کسی توجیه نکرد، امروز شاردی بازی بسیار بهتری را به نمایش گذاشت، اما ضعف فدرر هم علت داشت، طبیعتا هر ضعفی علت داره...به راحتی می شد در تک تک پارامتر های بازی امروز فدرر عدم آمادگی و دور بودن از شرایط بازی رو حس کرد...

پی نوشت: مایک چیاری ورزشی نویس آمریکایی بلیچر ریپورت و بن روتنبرگ ورزشی نویس معروف نیویورک تایمز هم در یادداشت هایی «مسائل خانوادگی» هفته ی گذشته و عدم تمرکز و جدیت فدرر رو از مهم ترین عوامل باخت امروزش عنوان کردند...

ویرایش توسط roger 4 ever : 05-14-2014 در ساعت 09:14 PM
roger 4 ever آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
10 کاربر زیر از شما کاربر گرامی roger 4 ever به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند: