نمایش پست تنها
قدیمی 08-22-2012, 10:54 AM   #126
Ahoura
Former Staff

آواتار Ahoura

پستها: 2,472
سپاس: 15,938
در 2,464 پست 29,057 بار سپاسگزاری شده

نقل قول:
نوشته اصلی توسط soroush djokovic نمایش پست ها
یعنی تو میخوای بگی همه این بازیکنا واسه مسترز و گرند یه جور تلاش میکنن؟ یعنی میخوای بگی که مورای تمام توانشو گذاشت که تو سینسیناتی راند 3 حذف شد؟ یا دل پوترو که تو مسترز تورنتو تو راند 1حذف شد؟ نمیدونم میدونی یا نه این 2 مسسترز دست گرمی یو اس اپن. واسه همین به ریسکش نمی ارزه که بخوان تمام تلاششونو تنیسورها انجام بدن که شاید مسدوم بشن.
اول اینکه اینو عرض کنم خدمت شما دوست عزیز که یه بازیکن وقتی می بازه همیشه به دلیل تلاش نکردنش نبوده. یعنی شما فکر می کنی چون ماری المپیک رو برد دیگه هر وقت می بازه خودش شل بازی کرده؟ نه عزیزم در تنیس روز بد و خوب هست، مچ آپ هست ، سطح زمین ، نوع توپ ، استایل بازی و ........ که شکست ها و پیروزی ها رو رقم می زنه . بله ماری اون روز تمام تلاشش رو کرد ولی نبرد. حالا چرا؟ یکی از مهم ترین دلایل باخت اون روز ماری باد بدی بود که می وزید . شاید به همین دلیل نتونست به خوبی بر بازی مسلط بشه و گرنه نه که تلاشش رو نکرد. مگه نادال پارسال یا دو سال پیش ( حالا دقیق یادم نیست ) در شانگهای راند 2 به ملزر نباخت؟ نادال دلش که درد نمی کرده بیاید بعد بازی اول به خودش فشار نیاره و حذف بشه. اون روز روزش نبوده.
اما راجع به ریسک. اول یه چیزی بهت بگم که تمام مسترزا 1000 امتیازی هستند و هیچ فرقی با هم ندارن ، دست گرمی و پا گرمی هم نداریم. دوما اگه این مسترزا دست گرمیه و بازیکنا به خودشون فشار نمیارن پس چرا جوکوویچ پارسال و امسال قهرمان کانادا شد و در سینسیناتی هم تا فینال اومد؟ نکنه می خوای بگی نوواک پارسال 1% به خودش فشار اورد و قهرمان کانادا شد بعدشم 0/5 % به خودش فشار اورد و تا فینال سینسیناتی رسید؟

اینجوری که شما می گی نصف بیشتر مسترزا دست گرمیه دیگه. اگه اینجوریه رم و مادرید هم دست گرمی رولند گاروس هست. پاریس هم دست گرمی بارکلایز و کلا مسترزا دیگه هیچی کَشکَن.

نقل قول:
ببین دوست عزیز من بارها گقتم که در خوب بودن راجر هیچ شکی نیست ولی با رو دور امدن اندی و دل و نواک دبگه نمیتونه به اون صورت گرند بگیره. من فقط میخوام این رو به شما بگم که تو مسترز بازیکنای حرفه ای تمام تلاششون رو نمیکنن. به قول شما راجر رافارو بیگل کرده تو مسترز خاک رس پس چرا هیچ وقت نتونسته رولند گاروس رو در بودن رافا ببره؟ چون مسلما رافا روش بازیش تو مسترز و گرند فرق میکنه. ببین داداش من اصلا حرصم نگرفته که نواک باخته. من بیشتر از این ناراحتم که شما نمیخواید درک کنید تنیسورهای حرفه ای تمام تلاششون رو واسه مسترز نمیزارن. حالا میبینیم راجر شما تو یو اس اپن بهتره یا نواک ما.
این تیکه قرمز فاجعست اصلا نمیشه جوابش رو داد.
راجع به بیگل در مسترز و رولند هم عرض کنم خدمت شما که در سال فقط یه گرند اسلم خاک داریم ولی 3 الی 4 تا مسترز خاک داریم پس شانس بیگل در مسترزا بیشتره. چون اکثر بازیایی که رافا و راجر در خاک بهم خوردن توی مسترز بوده نه گرند اسلم.

نزن این حرفو " نمیخواید درک کنید تنیسورهای حرفه ای تمام تلاششون رو واسه مسترز نمیزارن. " مسترز بعد گرند اسلم معتبر ترین تورنمنت جهانیه و 1000 امتیاز در رنکینگ داره. خیلی حرفت خنده داره.

نقل قول:
داداش من الان نگاه کردم من اشتباه گفتم. تو رولند گاروس بوده که رافا یک ست رو 6.0 برده.
شما کلا در اشتباهی. اول برو یه 4 تا مقاله راجع به تنیس بخون بعد بیا با یه نفر که حدود 8 سال داره تنیس میبینه بحث کن ( منظورم با خودم نیست با افشینم - من خودم 3 ساله دارم میبینم )

ویرایش توسط Ahoura : 08-22-2012 در ساعت 11:11 AM
Ahoura آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
8 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Ahoura به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند: