نمایش پست تنها
قدیمی 05-16-2015, 02:13 PM   #15
Mahdi Naji
Senior Member

آواتار Mahdi Naji

پستها: 372
سپاس: 1,361
در 368 پست 2,768 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: ROGER FEDERER/Novak Djokovic/Maria Sharapova/genie bouchard/Rafa Nadal/Bryan brothers/Andy Murray/stan wawrinka/vicka Azarenka
پیش فرض پاسخ : بحث و تبادل نظر پیرامون مسترز رم (Internazionali BNL d’Italia)

خب متاسفانه دیگه اصلا این تنیس تاکرز اون تنیس تاکرز نیست و واقعا جای شرم داره.
دوستان مثلا سمی فیناله ها.......اون وقت که میگیم این هواداران نواک فقط منتظر باخت راجر اند میگین نه....خب پس کجایید نوله رسیده سمی.....آقایان فدرری ذو ب شدگان محترم آقا روی رس رسیده سمی جامی که تاحالا نگرفته پس کجایید...
به هر حال من نظر خودم رو نسبت به بازی های میگم.شاید تغییری یا انگیزه ای ایجاد شد برای تبادل نظر.راجر بسیار خوب بود و فاکتور اصلی بازی خودش روی رس یعنی سرو 1 رو داشت.هممون می دونیم که بدون سرو 1 راجر روی خاک اصلا نمی تونه بازی خودشو بکنه،و قطعا فاکتور بعدی والی هست که در بازی با بردیچ 10 از 11 حمله در والی ها رو گرفته بود و باز باعث خوشحالیه.نکته بعدی بکهند های راجر و برگشتن اعتماد به نفس down the line بکهند زدن چیزی که توی رس خیلی جواب میده.به دلیل اینکه زمین کند و high bounce هست همه میرن برای inside in یا inside out کردن و یک بکهند down the line می تونه کمک کنه که از شیوه دفاعی راجر به شیوه ی تهاجمی برگرده.اگر راجر همین بازی رو نگه داره شاید بتونه قهرمان بشه.
اما در مورد استن که دیشب معمولی بود و نادال افتضاح...شاید خیلی ها عقیده داشته باشن که استن خیلی بهتر بود ولی من قبول ندارم چون تصوری که من از نادال توی رس دارم خیلی خیلی بیشتر از این حرف هاست و حداقل هر سال یک مسترز رو قبل از رولند توی خاک میگرفت که خب نگرفت....حتی بارسلونا رو....ولی استن هم سعی کرد خیلی تهاجمی بازی کنه که نکته ی خوبیه
در مورد جوکو این رو همه می دونن که خیلی خوب ظاهر نشده ولی خیلی خطرناکه...که احتمالا هم به فینال میرسه.
امیدوارم هم امروز و هم فردا بازی های قشنگی رو ببینیم
شما هم تبادل نظر کنین
Mahdi Naji آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
14 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Mahdi Naji به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند: