Xpelled Mentor
محل سکونت: The GR8 Gig in the Sky
سپاس: 35,479
در 11,020 پست 99,859 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Bryan Bros.
✔Sanaz Marand, Hingis, Evert, Black, Huber, Safina, Minella, Robson, Tsurenko, Bencic, Halep, Muguruza, Wozniacki, Siniakova, Diatchenko, Townsend, Gajdosova, Siegemund Pavlyuchenkova, Jovanovski, Gasparyan, Azarenka, Sharapova, Kirilenko, Rodionova, Lisicki, Shvedova, Goerges, Bacsinszky, Keys, Petkovic, Voegele, Rogers, Myskina, Svitolina, Makarova, Stosur, Mertens, Brengle, Strycova, Beck, Mattek, Falconi, Davis, Riske, Bertens, Dellacqua, Broady, Erakovic, J. Rae ✔Bahrami, N
|
پاسخ : نتایج Sony Open Tennis مسابقات تنیس WTA Premier Mandatory و ATP Masters 1000 تورنمنت مایمی 2014 امریکا
نتایج به دست آمده پس از برگزاری « روز سـوم » دور اصلی
i2014 SONY Open Tennis
WTA Premier Mandatory
ATP World Tour Masters 1000
Tennis Center at Crandon Park
Key Biscayne, F.L., United States
March 17 — March 30, 2014
Edition: 30th (ATP) / 30th (WTA)i
i$5,427,105/$5,649,405
Hard (Laykold)/Outdoors
Results — Thursday, 20th of March, 2013
Women's Singles — Second Round
i(1) Serena Williams (USA) d. Yaroslava Shvedova (KAZ) 76(7) 62
i(4) Maria Sharapova (RUS) d. Kurumi Nara (JPN) 63 64
i(5) Angelique Kerber (GER) d. Peng Shuai (CHN) 63 16 76(5)i
i(8) Petra Kvitova (CZE) d. Paula Ormaechea (ARG) 63 64
i(9) Sara Errani (ITA) d. (Q) Patricia Mayr-Achleitner (AUT) 61 64
i(12) Ana Ivanovic (SRB) d. Lauren Davis (USA) 61 61
i(14) Sabine Lisicki (GER) d. (WC) Nadia Petrova (RUS) 36 64 64
i(16) Samantha Stosur (AUS) d. (Q) Kiki Bertens (NED) 63 62
i(19) Kirsten Flipkens (BEL) d. (Q) Virginie Razzano (FRA) 61 36 63
i(20) Flavia Pennetta (ITA) d. (Q) Olga Govortsova (BLR) 63 63
i(Q) Coco Vandeweghe (USA) d. (21) Anastasia Pavlyuchenkova (RUS) 76(7) 75
i(23) Ekaterina Makarova (RUS) d. (WC) Rebecca Peterson (SWE) 61 61
Tsvetana Pironkova (BUL) d. (25) Sorana Cirstea (ROU) 63 63
i(26) Lucie Safarova (CZE) d. Vania King (USA) 63 76(2)i
Caroline Garcia (FRA) d. (27) Klara Zakopalova (CZE) 76(3) 76(3)i
i(Q) Donna Vekic (CRO) d. (28) Svetlana Kuznetsova (RUS) 76(5) 75
Women's Doubles — First Round
i(5) Black/Mirza (ZIM/IND) d. Chan/Chan (TPE/TPE) 63 67(6) [10-8]i
Kudryavtseva/Rodionova (RUS/AUS) d. (7) Barty/Dellacqua (AUS/AUS) 76(2) 36 [10-8]i
Goerges/Groenefeld (GER/GER) d. Hradecka/Krajicek (CZE/NED) 26 63 [11-9]i
Kalashnikova/Kleybanova (GEO/RUS) d. Chuang/Scheepers (TPE/RSA) 63 16 [11-9]i
Men's Singles — First Round
L Hewitt (AUS) d. R Haase (NED) 36 63 63
D Istomin (UZB) d. N Mahut (FRA) 76(8) 76(2)i
R Bautista Agut (ESP) d. [Q] S Johnson (USA) 46 63 61
i[Q] L Lacko (SVK) d. K De Schepper (FRA) 64 64
i[Q] J Sock (USA) d. [WC] G Pella (ARG) 63 64
G Garcia-Lopez (ESP) d. B Klahn (USA) 16 61 64
i[Q] A Bedene (SLO) d. [Q] J Wang (TPE) 16 62 64
i[WC] R Harrison (USA) d. F Delbonis (ARG) 62 64
D Gimeno-Traver (ESP) d. [WC] K Khachanov (RUS) 67(8) 61 61
E Roger-Vasselin (FRA) d. I Sijsling (NED) 36 63 76(3)i
J Nieminen (FIN) d. B Tomic (AUS) 60 61
Y Lu (TPE) d. M Kukushkin (KAZ) 61 31 Ret'd
D Young (USA) d. C Berlocq (ARG) 62 62
S Querrey (USA) d. S Stakhovsky (UKR) 76(2) 63
J Sousa (POR) d. P Carreno Busta (ESP) 64 76(3)i
S Robert (FRA) d. [Q] A Bogomolov Jr. (RUS) 75 64
Men's Doubles — First Round
E Butorac (USA)/R Klaasen (RSA) d. [4] L Paes (IND)/R Stepanek (CZE) 63 76(7)i
i[5] D Marrero (ESP)/F Verdasco (ESP) d. A Begemann (GER)/F Mayer (GER) 76(4) 64
|