نمایش پست تنها
قدیمی 06-21-2013, 04:39 PM   #17
Mahrooz RF
Roger's Fan

آواتار Mahrooz RF

پستها: 273
سپاس: 4,241
در 274 پست 2,487 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Roger Federer
نقل قول:
نوشته اصلی توسط roooger نمایش پست ها
این دیگه چجورش شما میگفتین قهرمانیای گذشته تاثیر داره تو سید بندی اینطوری بعد؟این چه قرعه مزخرفی بودش؟بدترین حالت ممکن واس راجر بودش یک چهارم با نادال نیمه با ماری و فینالم با خوان یا نوله.خدایش خیلی چرت بودش اعصابمو هم خورد کرد عدلی باید با اندیو رافا یسمت بودیم مسخرست.این گرند تنها مسابقه ای که بدجوری علاقه دارم با این قرعه چرت روزمو بگند کشوند.تازه این رسل یانوویچم هستن سمت راجر که هردو خوب سرویس میزنن.اگه ی تعارفم میکردن خوانم مینداختن سمت راجر بجون خودم.دیگه شدش دیگه چی میشه کرد.بردنو که میبره راجر اما واسم موضوع جسمانی مهم بخاطر همین سخت شدش.توی چمن در شرایط معمول بنظرم فقط اندی میتون راجرو ببره نولهو نادال ضعیفتر از اندین بنظرم با اینکه جمعا 3بار قهرمان شدن.اگه اندیم ببره راجر دیگه جونی واسش نمیمون.با 32 سال سن ایا راجر میتون 8 ویمبی خودشو ببره؟اگه بتون چه شود.انسان به امید که زندست.بنظرم کلید این معما در بازی با نادال نهفتست.راجر هروقت یک چهارمو خوب برده و کمتر خسته شده توی نیمهو فینالم بهتر کار کرده.پیش بینی رسیدن به فینال سخته اما بنظر من راجرو خوان به فینال میرسن درصورت امادگی بالا راجر البته تا یاداور یو اس 2009 بشن اما با پیروزی راجر.میدونم سخت اما راجرهو چمن دیگه.به امید 8 ویمبی راجر افسانه ایییییییییی.
اما یسوال داشتم از دوسان من رمز ورودمو فراموش کردم خواستم عوض کنم نشد یکی راهنمایی کن ممنون میشم؟؟؟
من هم خیلی ناراحت شدم که توی ویمبلدون باید اینطور بشه. ولی این تنها واسه فدرر نیست. اگه یه طرفه بود و همیشه واسه فدرر سخت میفتاد خیلی مسخره میشد. ولی واسه هر بازیکنی این پیش میاد. همونطور که دیدیم توی رولند فدرر با اون قرعه آسون چیکار کرد، و نادال با اون قرعه سخت چیکار کرد. اگه این قرعه چرته پس قرعه رولند هم چرت بود. ولی قبول دارم که نوله قرعه نسبتا آسون و فدرر و نادال قرعه سختی دارن. بخصوص فدرر (با توجه به آمار امسالش میگم). با توجه به آمادگی خوب نوله، حریف خاصی نداره. مگر اینکه دل پوترو رو دور باشه. ولی فدرر حریفایی مثل نادال، تسونگا یا ماری داره که غیر از نادال همشون روی چمن بهتر بازی می کنن.

ویرایش توسط Mahrooz RF : 06-21-2013 در ساعت 04:58 PM
Mahrooz RF آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
6 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Mahrooz RF به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند: