نمایش پست تنها
قدیمی 07-30-2015, 06:52 PM   #190
مسعود 289
Senior Member

آواتار مسعود 289

پستها: 755
سپاس: 1,202
در 404 پست 773 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: کسی نیست جز کاملترین تنیسور تاریخ نواک جوکوویچ . کسی که میتونه بعد از بازنشستگی برترین و پرافتخارترین تنیسور تاریخ هم محسوب بشه.
پیش فرض پاسخ : کلوپ هواداران نوواک جوکوویچ؛ سونامی صربستانی دنیای تنیس

ماریان وایدا مربی نواک که این روزها کمتر به عنوان مربی در تورنمنتها در کنار نواک است می گوید:
" در ابتدا من و بکر در ارتباط برقرار کردن با هم مشکل داشتیم ، اما بعد یه مدت همه چیز روبراه شد.راستش اینکه در تمام مدت سال با یه بازیکن به عنوان مربی همراه باشی برایم کمی مشکل ساز شده بود .بوریس انتخاب هر دوی ما بود.ما هر دو به این نتیجه رسیدیم که این راه حل خوبیه.نواک قبلا با مربیان دیگری( Woodford ، Todd Martin) کار کرده بود و اونطور که باید شرایط پیش نرفته بود.من یک سیستم با او ساخته بودم و اونها میخواستند ناگهان همه چیز رو بهم بزنند.فکر میکنم من به همه چیز رسیدم و طبیعیه که در این شرایط کمی بخواهم دور بشم.نواک بعد از من میخواست با یه قهرمان گرند اسلم کار بکنه ، چون فکر میکرد اینطوری در زمانهای مهم تورنمنتها میتونه از ایده هاش استفاده کنه.به عنوان مثال وقتی شما ایوان لندل رو در تیم مربیگریتون می بینید ، فورا تاثیر خوبی میزاره.در نتیجه ما بوریس رو انتخاب کردیم.در اوایل کار سخت بود.من در وضعیتی بودم که باید میرفتم کنار و سعی میکردم که تعادلی هم در کار ایجاد کنم.صبر کردم ببینم اوضاع چطور پیش میره . بعد اما راه حل رو پیدا کردیم.بوریس هم پذیرفته بود که شرایط مربیگری با شرایط دوران بازی کردن یا گزارش کردن بازی کاملا متفاوته.در فینال رولند گاروس امسال سخت بود که با شرایط کنار بیائید.ما تاکتیکها رو بررسی کردیم و سعی کردیم جو خوبی رو بوجود بیاریم.قبل از فینال جو سنگینی بوجود اومده بود و احساسات خیلی بیش از حد خودش رو نشون میداد.من و بوریس یه تیم هستیم و هر نقدی بر تیم مربیگری به هر دوی ما برمیگرده.
من هر روز با کل تیم از طریق تلفن در ارتباط هستم .قراره در یکی از تورنمنتها قبل از یو اس اوپن همراه نواک باشم ( مسترز کانادا) ، هر چند برنامه ای نداریم که به گرند اسلم برم.شاید البته تغییری در برنامه ایجاد بشه ، باید ببینیم.
نواک تغییر زیادی از وقتی پدر شده نکرده.بزرگترین تفاوت اینکه بعد از تمرین مستقیم میره خونه ."
مسعود 289 آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
کاربر زیر از شما مسعود 289 به خاطر این پست سپاسگزاری کرده است: