نمایش پست تنها
قدیمی 06-02-2011, 02:22 PM   #8
Hatam
Statistician

آواتار Hatam

پستها: 745
سپاس: 7,731
در 758 پست 11,060 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: ----------- The king RAFAEL NADAL

نقل قول:
نوشته اصلی توسط Mohammad Reza نمایش پست ها
غلو میکنیدنکنیم!واقعیته همه دارن با چشم خودشون میبینن!!! وای دیگه چرا اینقدر تعصبی هستید شما...صحنه سازیهخب برادر من اگه توپا اونور ماشین بیفتن Bouns میشه دوباره بالا میاد چرا نمیاد! نه خدایش اون توپ همون توپی نیست که راجر میزنه!پس چه توپیه با این ارتفاع!شاید از هلی کوپتر یکی انداخته خب هر کی هم زده واقعا چه هدفی داشته چرا اینقدر کورکورانه به ویدئو نگاه میکنید!چرا یه بار نمیگید باریکلا راجر! بر حسب که تمام توپ ها الکیه ولی اون توپ که از نزدیک فیلم گرفتن یعنی کسی دیگه زده...این همه توپ که تو تمرین بود زیاد بود دیگه ولی من نمیگم همش راجر زده داخل ماشین شاید خیلیاش رفتن ریختن تو ماشین...
دوست عزیز لطفا از کوره در نرو

اتفاقا این نشون میده که شما راجریا بسیار تعصبی هستید نه ما به این دلیل که صحنه سازی به این واضحی رو میگید واقعیه

اولا: زاویه دوربین بالای ماشین جوریه که راحت از بالای دوربین میشه یه توپ رو داخل ماشین انداخت
ثانیا: شما این رو از راجر بپرس که از اینکه این همه توپ رو داخل ماشین انداخته چه هدفی داشته؟ میخواسته چی بگه؟ اگه جنبه طنز داشته باشه که نمیشه گفت کلیپ واقعیه و اگه جنبه واقعی داشته باشه پس اون صحنه سازی که ماشین رو پر از توپ میکنن هم باید واقعی باشه این یه دور باطله عزیز من
ثالثا: اتفاقا ما نه فقط به راجر به هرکس دیگه ایی که یه حرکت تکنیکی رو انجام بده باریکلا میگیم منتهی به تنیسورای داخل کورت باید باریکلا گفت نه به این صحنه سازی ها درضمن وقتی هدف صحنه سازی باشه مشکل
Bouns توپ رو راحت میشه حل کرد شما وقتی تصور کنی سازندگان این کلیپ سه نفرن یعنی دو نفر داخل فیلم با فیلمبردار خوب طبیعیه این ذهنیت پیش میاد که کلیپ واقعیه ولی افرادی که این کلیپ رو ساختن بیشتر از سه نفرن

Hatam آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
9 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Hatam به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند: