نمایش پست تنها
قدیمی 01-27-2011, 03:12 PM   #876
Fakhruddin
Former Staff

آواتار Fakhruddin

پستها: 1,344
سپاس: 12,089
در 1,352 پست 11,582 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: vamooooooos rafa

نقل قول:
نوشته اصلی توسط koury نمایش پست ها
یعنی چی هوس کرده وایسه پشت بیسلاین؟؟ یعنی یه ذره کردیت که به ما میگید به فرر بدیم شما هم یه ذره کردیت به نواک بدید!! داره تماما تهاجمی بازی می کنه و فدرر هم زیر فشار نواک داره کلا دفاعی بازی می کنه... دلیل نمیشه چون فدرره و داره دفاع می کنه از قصد واستاده و هی چپ و راست میره که

ضمنا امروز کاملا مشخص شد که بکهند های فدرر چقدر راحت شکنندس و این همه اروری که با بکهند میده فقط بخاطر کلید کردن نواکه که عین رافا و عین سیمون داره میزنه فقط روی بکهند!! حتی در خیلی رالی ها وقتی سمت فورهند فدرر هم کاملا Open هست باز نواک سعی می کنه بره روی بکهند چون میدونه راحت راجر ارور میده

من فقط میتونم قبول کنم که امروز روز راجر نبود و همونطور که دیروز روز رافا نبود نتونست گیم پلن و تاکتیک هاش رو بخوبی پیاده کنه ولی در کل نواک خیلی خیلی خوب بازی کرد و حقش هم که چهارمین فینال گرند اسلمش هست گرفت
دقیقا کوروش جان.من بعد بازی با سیمون اومدم گفتم رو بکهند فدرر پیله کنی زمینه شکستش فراهم میشه ولی خب سیمون ابزار تهاجمیش با جوکویچ قابل قیاس نیست.البته ناگفته نموند که کار هر تنیسوری هم نیست که اکثر توپها رو بفرسته روی بک راجر!
به امید قهرمانی نواک هم حقشه هم اینکه ما تو مسابقه سامان به عنوان اولویت اول انتخابش کردیم.

Fakhruddin آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
12 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Fakhruddin به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند: