نمایش پست تنها
قدیمی 02-26-2012, 12:28 PM   #6
Nima93
Roger's Fan

آواتار Nima93

پستها: 1,051
سپاس: 20,047
در 1,047 پست 14,527 بار سپاسگزاری شده

راونيچ و ملزر، برگزار كننده ديدار نهايي

سيد چهارم مسابقات تنيس ممفيس، ميلوس راونيچ براي دومين سال متوالي به ديدار پاياني رقابت ها صعود كرد.راونيچ 29 تا از 31 امتياز سرويس اولش را كسب كرد، 14 ايس زد و هردو فرصت بريك سرويس را استفاده كرد تا پس از 75 دقيقه، 6-4, 6-4 بنجامين بكر را شكست دهد.
راونيچ گفت:”حس كردم كه او در ابتدا خوب شروع كرد، مخصوصا سرويسش.ولي من موفق شدم در گيم ها به او نزديك شوم و فشار وارد كنم.اين خيلي خوب بود كه روند بازيم را در ابتداي ست دوم ادامه دادم، چون او پس از آن شروع به ارائه عملكرد بهتري كرد.براي لحظاتي در ست دوم، من بيش از حد منتظر خطاهاي او ماندم و بازيش را بهبود بخشيد و من كمي قابل پيش بيني شدم.در انتهاي ست دوم فرصت خوبي يافتم و گيم ريترن خوبي بازي كردم.به نظرم كليد بازي سرويسم بود.”
بازيكن كانادايي بعد از شكست در دور سوم آزاد استراليا (مقابل ليتون هيويت)، 19 ست پشت سرهم را به خود اختصاص داده و ركورد 15 پيروزي و 1 شكست را در اين فصل دارد و به دنبال كسب سومين عنوان قهرماني امسال است.او در فينال سال گذشته مقابل اندي راديك شكست خورد ولي اميدوارست كه امسال يك گام فراتر برود:”به نظرم بازيكن خيلي بهتري هستم و خيلي باتجربه تر شده ام و به خودم شانس بيشتري داده ام.به نظرم فصل قبل بيشتر خودم را در مسابقات با فشار جلو مي بردم و بر اساس اعتماد به نفسي كه از سن خوزه كسب كرده بودم پيش مي رفتم...امسال حس مي كنم كه در مسابقات بازيكن برتر بوده ام.و همچنين پيشرفت كرده ام.من به نسبت سال گذشته بازيكن بهتري هستم.”

حريف راونيچ براي كسب عنوان قهرماني تورنومنت، يورگن ملزر خواهد بود.بازيكن اتريشي به روند پيروزي هاي خود ادامه داد و موفق شد 6-4, 3-6, 6-3 رادك استپانك را مغلوب كند.ملزر گفت:”تا به اينجا تورنومنت عالي بازي كرده ام.رسيدن به ديدار نهايي ويژه است.من از فصل 2010 تاكنون به فينال نرسيده ام.”
پس از تقسيم كردن دو ست اول مسابقه، ملزر موفق شد سرويس فيناليست 2009 تورنومنت را بريك كند.هرچند او نتوانست براي مدت زيادي اين برتري را حفظ كند، ولي يك بار ديگر سرويس حريفش را بريك كرد تا4-2 پيش بيفتد و بر اعصاب خود مسلط ماند تا پس از 2 ساعت و 2 دقيقه پيروز شود.
ملزر كه قبل از شروع تورنومنت انگشت شست پاي راست خود را شكسته، سومين پيروزي 3 سته اين هفته خود را جشن گرفت و براي كسب چهارمين عنوان قهرماني دوران بازيش (ركورد 3 پيروزي و 7 شكست در مسابقات نهايي) تلاش مي كند.
او گفت:”بازي خيلي سختي بود.او بازيكن ماهريست چون مي داند در زمين چطور بازي كند.بعضي مواقع هجومي است و ناگهان سرعت ضرباتش را كاهش مي دهد.من مجبور بودم كه تمركز كنم و بازي خودم را ارائه دهم.به نظرم وقتي توپ در زمين بود و من بر روي توپ هايم چرخش را حفظ مي كردم، شانس بيشتري براي كسب امتياز داشتم.به خوبي ديروز بازي نكردم ولي نمي توانيد كه هميشه چنين انتظاري داشته باشيد.”

Nima93 آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
20 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Nima93 به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند: