نمایش پست تنها
قدیمی 08-23-2013, 04:40 PM   #11
moris
Senior Member

آواتار moris

پستها: 521
سپاس: 2,629
در 521 پست 4,305 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Rafael Nadal - Fernando verdasco - Ana Ivanovic - Caroline Wozniacki

نقل قول:
نوشته اصلی توسط pouriya.alex نمایش پست ها
در مورد 2011 و قبلش که همیشه قرعه سمی ها یجور بود : راجر- نوله، رافا- اندی. چون نوله توی گرندا به نسبت اندی سد محکم تری واسه حذف راجر بود. اینو که دیگه همه میگفتن و اعصابه همه رو خرد کرده بود، حتی چند وقت پیش تو همین سایت خود بچه ها نظرسنجی راجب دست کاری تو قرعه ها انجام دادن و هرکسی نظرشو داد.

راجب ویمبی هم که راجر، رافا، اندی ، سونگا، یرزی همه یه سمت بودن. اگه این بنظرت آسفالته که هیچ!! چون معمولا این بازیکنا 4 دور اول را راحت طی میکنن و بحث راجب قرعه در مورد کوارتر به بعده.

اینم که میگی راجر این همه عنوان گرفته اون دیگه توانایی خودشه برادر. ربطی به حرف من و شما نداره. نظر شخصیه من اینه که از یه زمانی به بعد ATP دشمن راجر شد و دوست نداشت همه عنوانا رو درو کنه و از یه ابزارایی استفاده کرد.

الانم مطمئه باش تو اولین فرصت که امکان حضور راجر، رافا و نوله تو یه سمت جدول باشه این اتفاق میفته! اینا نظر من بود شما هم انقدر حرص نخور.
نه شما بگو قرعه مورد نظرتون چیه ؟؟ خدایی همین الان یه قلم کاغذ بدن دستت بگن قرعه رو بنویس چی مینویسی ؟
مشکل اینجاست که شما بر اساس زمان و نتایج اربابتون میگید قرعه بده.یعنی اگر نوله تو اوج باشه اونوقت بیوفته سمت ارباب پس قرعه بده.اگر رافا خوب باشه و ...

احتمالا تا چند سال آینده هم که خدایی نکرده اندی بخواد شاخ بشه و بیوفته سمت ارباب میاید میگید قرعه بده !!!!
راستی پارسال WTF فینال خوردید به نوله که !!! تازه نوله 2012 نه اون نوله 2011 .نتیجه هم که مشخص.
ATP هم که همونطور که میدونی با گرند کاری نداره . قرعه گرندها دست خود گرندیهاست. نظر شخصی من هم اینه که ATP اتفاقا خیلی به اربابتون لطف هم داشته طی این سالیان.نمونه اش همون خاک آبی و حداکثر زمان سرویس که مناسب ارباب هست تا نوله و رافا.

ویمبی هم که تا اونجایی که یادمه سونگا و رافا حذف شده بودن و یه اندی مونده بود که کوارتر فکر میکنم میخورد به ارباب.

من حرص نمیخورم که.الان راحت نشستم + فارت رو صندلی.فقط واسم سئواله که اصلا واسه سید 7 چطور میشه قرعه خوب درآورد !!! ؟؟
moris آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
11 کاربر زیر از شما کاربر گرامی moris به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند: