نمایش پست تنها
قدیمی 04-02-2014, 11:48 PM   #248
swiss express
Senior Member

آواتار swiss express

پستها: 161
سپاس: 453
در 163 پست 1,714 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: roger federer
پیش فرض پاسخ : بحث و تبادل نظر پیرامون تورنمنت مایمی 2014

نقل قول:
نوشته اصلی توسط moris نمایش پست ها
حال ندارم زیاد بنویسم
این اون پستت هست.
در مورد اسپین هم ارجاعت میدم به پستی که محمد چند سال پیش گذاشته بود در مورد مقایسه اسپین بالای فورهند های راجر زمانی که به توپ اسپین میده.(محمد جان میتونه تایید کنه و باقی دوستانی که اون پست رو دیدن)
در مورد تنیس بازی کردن خودم هم چیزی نگم بهتره
در مورد انگلیسی و ... هم نه فقط من بلکه مهدی عزیز (mspayam) که تحصیلات بالایی در رشته زبان انگلیسی دارند و سوابقشون واسه اونایی که ایشون رو میشناسن واضح هست شما رو نقد کردند.من هم مدعی دونستن زبان انگلیسی نیستم ولی انقدر حالیم میشه که تو این خراب شده دارم درس میخونم !!!

از monte carlo 2012 تا us open 2013 هم 7 بار با هم تقابل داشتند رافا و نواک که نتیجه 6-1 بوده.حالا چه ربطی به 6-7 ماه مصدومیت رافا داره ؟ من آمار رو میگم.

اون بحث بکهند رو آوردن رو فورهند هم فقط حرف من نیست و حرف خیلی از فدرری های با تجربه تو چت باکس بود.دیگه آدم و عالم میدونه راجر جلوی رافا بکهنداهاش به خاطر اسپین بالای توپهای رافا از کار میوفته.
حالا میخوای این رو هم واسه خودت توضیح الواضحات بدی میتونی ادامه بدی.
گودبای هانی !
به هر ترتيب مدد خواستن دوستت در پست بالا دليل و گواهي بي چون و چراي عدم تواناييت در بحث فني هستش كه حس كرد كه چقدر گاف دادى.

از roland garros 2012 يعني انتهاي european clay court season تا monte carlo 2013 يعني ابتداي فصل خاك اروپا(زود تر شروع ميشه اما عنوان هاي مهمش با monte carlo اغاز ميشه) با هم بازي نكردن كه تو اين فاصله نواك تو اكثر مسابقات favourite بود و همين طور انتهاي فصل 2012 به دليل طي كردن دوران نقاهت از بازي با نواك تو لندن گريخت. همونجوري كه رافا در شرايط indoors به دليل سرعت بالاي كرت ها تاپ اسپينش تاثير خوبي نداره و كلا امار خوبي نداره(ركوردش مقابل راجر گوياي اين حقيقت هست).در ضمن 5 تا از اون 7 بازي رو clay بود كه رافا 4 تاشو برد.

تصور مي كردم بري اون پست بياري.اتفاقا خوب شد كه اينكارو كردي.يكي از معاني لغت appreciate به معني دوست داشتن هست كه با توجه به ساختار جمله من خيلي واضح هست(البته نه براي شما چون به غلط معني كردى)و اين زماني بود كه فقط 2 كاربر كه يكيشون mspayam بود با پست انگليسي مخالفت كردن.

و من توي همون جمله اول كه اوردي گفتم كه دوستان(اون 2 نفر) پست هاي منو دوست ندارن.من هيچ وقت تو هيچ پستي نگفتم كه اگه دوستان سپاس گذاري نكنند مي رم.اين كذب محض.بحث دوست داشتن بود.كه البته همون موقع دوستان از جمله powerVu عزيز به بنده خيلي لطف داشتند و انقدر حمايت كردن كه شما عصباني شدى و از مديران سايت انتقاد كردى كه چرا اين پست هارو دوست دارند و از ما كاربران بهتر تشخيص ميدن و از اين حرف ها كه البته كسي اهميت نداد!

در مورد تنيس بازي كردن همون بهتر كه چيزي نگفتي!

اره توضیح الواضحات, اما نه براي شما كه تو اون پستت نشون دادي هيچ چيز رو نمي دوني.

در مورد اون بحث run around the backhand گفتم كه مختص راجر نيست و خود رافا به طور مكرر اين كارو انجام ميده.بالا توضيح كامل دادم مسئله به شدت ساده اى هست .نميدونم چرا توانايي درك اين مسئله بسيار ساده رو ندارى.
swiss express آنلاین نیست.  
4 کاربر زیر از شما کاربر گرامی swiss express به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند: