نمایش پست تنها
قدیمی 12-27-2015, 11:42 PM   #16
مسعود 289
Senior Member

آواتار مسعود 289

پستها: 755
سپاس: 1,202
در 404 پست 773 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: کسی نیست جز کاملترین تنیسور تاریخ نواک جوکوویچ . کسی که میتونه بعد از بازنشستگی برترین و پرافتخارترین تنیسور تاریخ هم محسوب بشه.
پیش فرض پاسخ : پیشبینی شما از عملکرد بزرگان تنیس و نتایج تورنمنتهای سال 2016!؟

نقل قول:
نوشته اصلی توسط Fakhruddin نمایش پست ها
سلام

حالا چقدر عجله میکنی کو تا 2020.اینده خودش یواش یواش میاد.نواک هم 20 تا گرند و 45 تا مسترز و ... برد نوش جون خودش و طرفداراش.چشم حسود کور
ولی این روزگار خیلی بی وفا تر از این حرفاست... رحم تو کارش نیست ...
--------------------------------------------------------------------------------
خب پیش بینی من واسه فصل 2016

فدرر
گرندسلم 1 مسترز 0 المپیک 0 بارکلایز 1

نادال
گرنداسلم 2 مسترز 3 المپیک 1 بارکلیز 0

چوکویچ
گرنداسلم 0 مسترز 2 المپیک 0 بارکلیز 0

باقی گرند و مسترز هم مال سایر تنیسورها
میخوام ببینم پایان فصل وقتی این پست رو نیگاه میکنم چقدر حدسم خوب بوده

نقل قول:
نوشته اصلی توسط Mahdi Naji نمایش پست ها
خب سلام به همگی
سعی کردم که بیشتر فکر کنم تا بیام سریع نظر خودمو بگم و حالا یک هفته مونده به مسابقات به نظرم لحظه مناسبی برای پیش بینی باشه با این که من سال هاست پیش بینی های افراد بزرگ در مورد تنیس رو دیدم که کاملا اشتباه بوده و نتونستن به طور درستی این کا رو انجام بدن چه برسه به من.
اول باید بگم که امسال نوله خیلی با سال قبل فرقی نخواهد کرد بهتر نشه قطعا بد تر هم نمیشه شاید کمی نیرو جمع کنه ولی بعید می دونم سطح بازیشو در این سن و امادگی از دست بده در عین حال اندی ماری که به نظر من سال قبل کمی دچار کند ذهنی شده بود باید بازیشو عوض کنه.پارسال بعد از این که به فینال استرالیا رسید احساس کرد خیلی خوب داره بازی می کنه و سطح بالایی داره حال انکه بعدش توی میامی و سینسی و ویمبی خیلی راحت از راجر و نوله باخت باز توی رس که به نظر من باید توی 2016 هدفش روی رس باشه خوب زد و شاید اگر باز کمی از مغزش استفاده می کرد جوکو رو توی رولند می زد همون طوری که تونست مادرید رو برای خودش کنه.کلا بردن دیویس کاپ توی رس و مادرید و رولند و حتی در سال قبلش بازی فوق العاده اش جلوی رافا توی رم اگر اشتباه نکنم نشون دهنده قدرتش در رس است.
بریم سراغ رافا کسی کهشاید امسال برای رولند بجنگه و البته این جنگیدن برای اعتماد به نفسشه اگر رافا رولند رو بگیره شاید بقیه ی فصل خیلی چیز ها عوض شه و شاید تهدید بزرگی برای نوله باشه.در حالت کلی رافا توی استرالیا تا کوارتر و سمی قطعا میاد و بقیش بستگی به جدول و دراو داره.
استن که شاید خیلی خیلی خوب نبود و فقط رولند در عین ناباوری اروم اروم قهرمان شد شاید امسال هم یو اس اپن یا شاید ویمبی گرندی باشه که ناگهان قهرمان بشه و امیدوارم که این اتفاق برای استن بیفته در حالی که یک کم سنش بالا رفته ولی می تونه.
و اما راجر. خب راجر با ی برنامه ی فوق هوشمندانه سعی کرد نیرو رو جمع کنه. در حالت کلی برای رولند و حتی شاید یو اس اپن امیدی نیست برای من اما در مورد استرالیا اتفاقا انگیزه زیاد و حتی امادگی بالا می تونه به راجر کمک کنه که تا کوارتر یا سمی بیاد.همون طور که توی 2014 نشون داد که اگر بخواد می تونه.در مورد 1000 تایی ها هم اگر بخواد بگیره ایندین ولز و سینسی رو می تونه بگیره یا با نهایت خوش بینی شانگهای . در مورد المپیک هم چون خیلی تا اون موقع فاصه است و من تاریخ دقیق و سطح زمین رو نمی دونم فعلا نظری نمی دم اما به احتمال خیلی زیاد که باز خیلی خیلی به رولند بستگی داره رافا یا راجر می برن و دلیلش برای باختن نوله اینه که من تا حالا نوله رو در مسایل ملی مثل المپیک خیلی با انگیزه ندیدم و شاید نوله فکر کنه فعلا وقت داره من نمی دونم اما نمی دونم چرا انگار این المپیک برای نوله نیست.(حالا دوستان نوله ای نریزین سرمون که آی چرا اینو گفتی)
به صورت صریح تر
احتمالات گرند: استرالیا:نوله-راجر/رولند:رافا-اندی(به شرط فکر اندی)وگرنه نوله/ویمبی:راجر-نوله-/امریکا:نوله-رافا

از مشارکتتون در بحث و اینکه جرات اظهارنظر داشتید سپاسگزارم ...خیلی ممنون دوستان

خوب همانطور که دیدیم نظریه و توقع کاهش چشمگیر قیمت ملک فقط یک رویای مضحک و توهم آلود بود
همانطور که در گزارشهای یکی دوماه اخیر بانک مرکزی می بینم حجم و ارزش معاملات افزایش نسبی پیدا کرده
و نشانه های واضحی از خروج ملک و مسکن از رکود به بازار مخابره میشه
این چیزیه که به عنوان یک فعال بخش ساخت و ساز در بیزینس خودم به عینه میبینم
مراجعه کنندگان برای بازدید بیشتر شدند زنگ خورها بیشتر شده پیشنهادهای قیمت داده میشه
و طبیعتا قصد دارند زیر قیمت بخرند و با توجه به رکود عمیق اقتصادی بعضا فروشندگان پول لازم هم تن به این امر میدن
اگر قصد شبیه سازی داشته باشیم با بازار بورس
وضعیت گذشته مثل زمانی بود که خریدار تو کف قیمت مینشست و فروشنده مجبور بود برای فروش تا کف رنج بزنه
وضعیت فعلیه ملک جوریه خریداران و بزخرها در کف زیاد شدن و طبیعتا در رقابت بالاتر میشینن برای خرید
و از طرفی فروشندگان پول لازم هم کم شدن و هم باقیمانده ها با مشاهده اشتیاق خریدار اردرهای فروش را یا کنسل میکنن
و یا حوالی صفر تابلو میشنن
وضعیت آینده هم بنظرم مشخصه از اواسط بهمن خریدارهای زرنگ یه دفعه رنج می زنند و هر چی تو سیستم هست تا صفر تابلو را جارو میکنن!
اونور سال منتظر یک رشد خوب از ملک هستم
فرصت خرید ملک را در این روزها از دست ندید که بغض دو سه ساله مسکن در حال ترکیدنه
.....................
ﺭﻭﺯﯼ ﯾﮏ ﺳﯿﺎﺳﺘﻤﺪﺍﺭ ﻣﻌﺮﻭﻑ، ﺩﺭﺳﺖ ﻫﻨﮕﺎﻣﯽ
ﮐﻪ ﺍﺯ ﻣﺤﻞ ﮐﺎﺭﺵ ﺧﺎﺭﺝ ﺷﺪ، ﺑﺎ ﯾﮏ ﺍﺗﻮﻣﺒﯿﻞ ﺗﺼﺎﺩﻑ ﮐﺮﺩ ﻭ ﺩﺭ ﺩﻡ ﮐﺸﺘﻪ ﺷﺪ...
ﺭﻭﺡ ﺍﻭ ﺩﺭ ﺑﺎﻻ ﺑﻪ ﺩﺭﻭﺍﺯﻩ ﻫﺎﯼ ﺑﻬﺸﺖ ﺭﺳﯿﺪ ﻭ
ﯾﮏ ﻓﺮﺷﺘﻪ ﺍﺯ ﺍﻭ ﺍﺳﺘﻘﺒﺎﻝ ﮐﺮﺩ.
ﻓﺮﺷﺘﻪ ﮔﻔﺖ:
‏«ﺧﯿﻠﯽ ﺧﻮﺵ ﺁﻣﺪﯾﺪ. ﺍﯾﻦ ﺧﯿﻠﯽ ﺟﺎﻟﺒﻪ، ﭼﻮﻥ ﻣﺎ
ﺑﻪ ﻧﺪﺭﺕ ﺳﯿﺎﺳﺘﻤﺪﺍﺭﺍﻥ ﺑﻠﻨﺪ ﭘﺎﯾﻪ ﻭ ﻣﻘﺎﻣﺎﺕ ﺭﻭ
ﺩﻡ ﺩﺭﻭﺍﺯﻩ ﻫﺎﯼ ﺑﻬﺸﺖ ﻣﻼﻗﺎﺕ ﻣﯽ ﮐﻨﯿﻢ. ﺑﻪ ﻫﺮ
ﺣﺎﻝ ﺷﻤﺎ ﻫﻢ ﺩﺭﮎ ﻣﯽ ﮐﻨﯿﺪ ﮐﻪ ﺭﺍﻩ ﺩﺍﺩﻥ ﺷﻤﺎ ﺑﻪ
ﺑﻬﺸﺖ ﺗﺼﻤﯿﻢ ﺳﺎﺩﻩ ﺍﯼ ﻧﯿﺴﺖ‏»
ﺳﯿﺎﺳﺘﻤﺪﺍﺭ ﮔﻔﺖ: ‏«ﻣﺸﮑﻠﯽ ﻧﯿﺴﺖ. ﺷﻤﺎ ﻣﻦ ﺭﺍ
ﺭﺍﻩ ﺑﺪﻩ، ﻣﻦ ﺧﻮﺩﻡ ﺑﻘﯿﻪ ﺍﺵ ﺭا ﺣﻞ ﻣﯽ ﮐﻨﻢ‏»
ﻓﺮﺷﺘﻪ ﮔﻔﺖ‏:
«ﺍﻣﺎ ﺩﺭ ﻧﺎﻣﻪﺀ ﺍﻋﻤﺎﻝ ﺷﻤﺎ ﺩﺳﺘﻮﺭ ﺩﯾﮕﺮﯼ ﺛﺒﺖ ﺷﺪﻩ، ﺷﻤﺎ ﺑﺎﯾﺴﺘﯽ ﺍﺑﺘﺪﺍ ﯾﮏ ﺭﻭﺯ ﺩﺭ ﺟﻬﻨﻢ ﻭ ﺳﭙﺲ ﯾﮏ ﺭﻭﺯ ﺩﺭ ﺑﻬﺸﺖ ﺯﻧﺪﮔﯽ ﮐﻨﯿﺪ.
ﺁﻧﮕﺎﻩ ﺧﻮﺩﺗﺎﻥ ﺑﯿﻦ ﺑﻬﺸﺖ ﻭ ﺟﻬﻨﻢ ﯾﮑﯽ ﺭﺍ
ﺍﻧﺘﺨﺎﺏ ﮐﻨﯿﺪ‏»
ﺳﯿﺎﺳﺘﻤﺪﺍﺭ ﮔﻔﺖ ‏« ﺍﺷﮑﺎﻝ ﻧﺪﺍﺭﻩ . ﻣﻦ ﻫﻤﯿﻦ ﺍﻻﻥ
ﺗﺼﻤﯿﻤﻢ ﺭﺍ ﮔﺮﻓﺘﻪ ﺍﻡ. ﻣﯿﺨﻮﺍﻫﻢ ﺑﻪ ﺑﻬﺸﺖ ﺑﺮﻭﻡ‏»
ﻓﺮﺷﺘﻪ ﮔﻔﺖ ‏«ﻣﯽ ﻓﻬﻤﻢ . ﺑﻪ ﻫﺮ ﺣﺎﻝ ﻣﺎ ﺩﺳﺘﻮﺭ
ﺩﺍﺭﯾﻢ. ﻣﺎﻣﻮﺭﯾﻢ ﻭ ﻣﻌﺬﻭﺭ ‏»
ﻭ ﺳﭙﺲ ﺍﻭ ﺭﺍ ﺳﻮﺍﺭ ﺁﺳﺎﻧﺴﻮﺭ ﮐﺮﺩ ﻭ ﺑﻪ ﭘﺎﯾﯿﻦ
ﺭﻓﺘﻨﺪ. ﭘﺎﯾﯿﻦ … ﭘﺎﯾﯿﻦ … ﭘﺎﯾﯿﻦ … ﺗﺎ ﺍﯾﻨﮑﻪ ﺑﻪ
ﺟﻬﻨﻢ ﺭﺳﯿﺪﻧﺪ .
ﺩﺭ ﺁﺳﺎﻧﺴﻮﺭ ﮐﻪ ﺑﺎﺯ ﺷﺪ، ﺳﯿﺎﺳﺘﻤﺪﺍﺭ ﺑﺎ ﻣﻨﻈﺮﻩﺀ
ﺟﺎﻟﺒﯽ ﺭﻭﺑﺮﻭ ﺷﺪ. ﺯﻣﯿﻦ ﭼﻤﻦ ﺑﺴﯿﺎﺭ ﺳﺮﺳﺒﺰﯼ ﮐﻪ
ﻭﺳﻂ ﺁﻥ ﯾﮏ ﺯﻣﯿﻦ ﺑﺎﺯﯼ ﮔﻠﻒ ﺑﻮﺩ ﻭ ﺩﺭ ﮐﻨﺎﺭ ﺁﻥ