نمایش پست تنها
قدیمی 01-07-2015, 09:19 PM   #14
Sorou$h
Novak's Fan

آواتار Sorou$h

پستها: 765
سپاس: 1,953
در 707 پست 7,155 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Novak Djokovic & Sloane Stephens & Garbine Muguruza
پیش فرض پاسخ : به نظر شما رافائل نادال در چند گرنداسلم فصل جدید قهرمان ميشه؟

نقل قول:
نوشته اصلی توسط Afshin نمایش پست ها
سروش برادر دنبال چی میگردی؟
یه تاپیک زده شده، هر کی میاد نظرشو میگه. یکی میگه یکی میبره، یکی میگه دوتا.
دلیل بالا پایین پریدنه شما رو من متوجه نمیشم.
سال 2009 وقتی که رافا گرنداسلماش 10 تا هم نشده بود، تاپیک زدیم که آیا رکورد سمپراسو میزنه؟ درحالی که هنوز از راجرم 6.7 تا اسلم کمتر داشت.
بارها و بارها توی این چندسال بحث و گفتگو بوده که راجر دیگه نمیتونه اسلم ببره. خودتو خشایار همیشه همینو گفتید.
حالا که یه تاپیکه این شکلی زده شده و همه چی به خوبی پیش میره اومدی خودتو میزنی تو در و دیوار که مثلا بحث راه بندازی بین فدرریا و نادالیا؟
من الان 6.7 ساله نیما و مجتبی و سامان و باقی بچه ها رو میشناسم، بضی وقتا صبح تا شب با هم بحث میکردیم و مشکلی هم بوجود نیومده، حالا چی شده که شما بهت فشار اومده، من نمیدونم.
اینکه این تاپیک بعد از چند باخت ضعیفه رافا زده شده هم طبیعیه، انتظار داشتی وقتی کلندر اسلم زد این حرفا زده شه؟
خلاصه سعی نکن از کاه کوه بسازیو و شلوغش کنی. همه خودشون عقل و شعور دارن و مثه آدمای بالغ دارن با هم بحث میکنن.
تو گفتی این تایپیک همیشه زده شده. میشه لطف کنی اول لینکی که برای راجر زده شده تو سال 2013 رو بدی بعد من با شما وارد بحث میشم. من دنبال چیزی نیستم فقط میخوام بهتون بفهمونم که اینجا دیکتاتوریه واسه راجر فدرر و هر کس که به راجر بگه بالای چشش ابرو بن میشه.
Sorou$h آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
2 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Sorou$h به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند: