نمایش پست تنها
قدیمی 11-13-2012, 08:09 PM   #126
Ahoura
Former Staff

آواتار Ahoura

پستها: 2,472
سپاس: 15,938
در 2,464 پست 29,057 بار سپاسگزاری شده

قهرمانی رو به نوواک و هواداراش تبریک میگم. الان به بدترین قسمت سال واسه هوادارای تنیس رسیدیم. یکی دو ماه بدون دیدن هیچ کدوم از بازیکنان مورد علاقمون یکم سخت میگذره.
در کُل امسال فصل خیلی خوبی واسه راجریا بود. همه کاری کردیم که از مهم ترین هاش میشه به قهرمانی در ویمبی ، رسوندن تعداد هفته های نامبر وانی به 302 و شکستن رکورد سمپراس ، قهرمانی در دو سه مسترز و چند تایتل 500 و 250 تایی و البته نقره المپیک اشاره کرد. قبول دارم که فصل خوبی داشتیم ولی این نظر منه که امسال موقعیت های خیلی خوبی رو هم خیلی راحت از دست دادیم. در یو اس امسال خیلی راحت از مسابقات کنار رفتیم ، در همین تور نهایی هم خیلی خوب بودیم و چیزی تا قهرمانی فاصله نداشتیم ولی با چند تا اشتباه خیلی بد در بدترین زمان ممکن این تایتل رو هم از دست دادیم . در میامی هم خیلی راحت حذف شدیم و واقعا میتونستیم تا مراحل بالاتر خودمونو برسونیم ولی خب ورزشه دیگه کاریش نمیشه کرد.
در مورد سال بعد هم دیگه فکر نمی کنم چیز خاصی باشه که راجر بخواد بدست بیاره. تنها چیزی که داریم افزایش تعداد گرند هاست. چیزی که فدرر تو این دو سال به ما ثابت کرده اینه که دیگه نمی تونه با این سن در تمام طول سال بهترین بازیش رو ارایه بده. بنابر این سال آینده هم فقط باید امیدوار باشیم که در یک قسمت از سال اوج بگیره و یک گرند کسب کنه.
بر خلاف نظر پویا به عقیده من هر چی رو از دست بدیم این رکورد کواتر گرند رو از دست نمیدیم. حداقل تا آخر 2014 این رکورد رو نگه میداریم

===================

6 تایتل
نقره المپیک
بازگشت به رنک 1

ویرایش توسط Ahoura : 11-13-2012 در ساعت 08:35 PM
Ahoura آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
22 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Ahoura به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند: