نمایش پست تنها
قدیمی 09-03-2013, 05:36 PM   #14
PowerVu
Xpelled Mentor

آواتار PowerVu

پستها: 10,227
سپاس: 35,479
در 11,020 پست 99,859 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Bryan Bros. ✔Sanaz Marand, Hingis, Evert, Black, Huber, Safina, Minella, Robson, Tsurenko, Bencic, Halep, Muguruza, Wozniacki, Siniakova, Diatchenko, Townsend, Gajdosova, Siegemund Pavlyuchenkova, Jovanovski, Gasparyan, Azarenka, Sharapova, Kirilenko, Rodionova, Lisicki, Shvedova, Goerges, Bacsinszky, Keys, Petkovic, Voegele, Rogers, Myskina, Svitolina, Makarova, Stosur, Mertens, Brengle, Strycova, Beck, Mattek, Falconi, Davis, Riske, Bertens, Dellacqua, Broady, Erakovic, J. Rae ✔Bahrami, N

نقل قول:
نوشته اصلی توسط daneal نمایش پست ها
با سلام
من الجزیره اسپورت 2 رو در ماهواره نایلست دارم اما مشکلم اینه که وقتی تصویر تلویزیونی کلوزآپ میشه تصویر شطرنجی میشه
من دیش موتوردار دارم اما هر چه تنظیم شرقی غربی میکنم درست نمیشه حتی بصورت شمالی جنوبی ( بالا پایین) هم تنظیم کردم نشد
لطفا بفرمایید که آیا راهی برای تنظیم دقیق ترهست؟ سیگنال این فرکانس در جنوب چطوریه؟ و اینکه این شبکه های HD که گفتید free هستند؟
با تشکر از لطف شما
درود بر شما

اگر هم تنظیم East-West و هم بالا و پایین در بهترین حالت ممکن هست، به نظر نمی‌رسه دیـش مشکلی از بابت تنظیم داشته باشه. بیشتر احتمال می‌ره که مشکل از رسیـور باشه. چون اگر دیـش تنظیم نمی‌بود در مواقع مختلف شاهد شطرنجی و Pixel شدن تصاویر می‌بودید اما این‌که فقط هنگام نمایش تصاویر کلوزآپ این مشکل مشاهده می‌شه، به نظرم باید به رسیـور شک کرد. اگر براتون امکان داشت با یک رسیـور دیگه تست کنین و در صورت عدم وجود مشکل روی رسیـور دوم، ابتدا از فهرست کانال‌های فعلی نسخه پشتیبان (Back-up) تهیه نمایید، سپس گیرنده خود را با آخرین نرم افزار Firmware مخصوص مدل و مارکش آپدیت کنید و سپس به تنظیمات کارخانه (Factory Reset) برگردانید و آن‌گاه فهرست کانال‌ها را دوباره به رسیـور تزریق کنید.

سیگنال کانال JSC Sports 2 در ماهـواره نایل‌سـَت هر چه که به جنوب ایران برویم، قوی‌تر می‌شود زیرا که پوشش اصلی این ماهـواره، مناطق حاشیه‌ی خلیج فارس و شبه جزیره‌ی عربستان است و نزدیک‌ترین مناطق ایران به بالاترین پوشش این ماهـواره، شهرهای جنوبی و جنوب غربی کشور است.

در ضمن همان‌طور که در متن بالا ذکر شده، کانال‌های HD که مسابقات تنیس گرند اسلم را پوشش می‌دهند، کارتی و پولی (غیر رایگان) هستند.

موفق باشید.

PowerVu آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
21 کاربر زیر از شما کاربر گرامی PowerVu به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند: