نمایش پست تنها
قدیمی 12-27-2010, 07:38 PM   #14
koury
Administrators

آواتار koury

پستها: 3,387
سپاس: 16,337
در 3,243 پست 25,305 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: نادال،رادیک،نواک،فیش، جینپری،موری،گاسکه، گونزالس،روبردو،هاس،فررو،مویا ورداسکو،نلبندیان، باقداتیس،گولبیس، کیم،ووزنیاکی، گورجس،سیبولکوا ،سورانا،ماریا،وی

1. با چه سبکی سرویس میزنید؟

من سعی می کنم Service Motionـه تامی هاس رو اجرا کنم چون طوری که پاها موقع Ball Toss حرکت می کنن بلند شدن موقع سرویس رو راحت تر می کنه. سرویس مورد علاقم هم Slice هست بخصوص Outwide از سمت Deuce Court، ولی هیچوقت تو سرویس های Flat تبحر خاصی پیدا نکردم و اگه بخوام فلت بزنم اغلب توپم خطا میره!

2.با چه گریپی فورهند میزنید؟

Semi-Western

3.روش بازی شما چیست؟

بیشتر Baseliner هستم ولی علاقه ی زیادی به Serve & Volley و Chip & Charge بودن دارم درست مثل لیودرا و کارلوویچ و فیش و ...

4.چپ دست یا راست دست هستید؟

راست دست

5.راکت شما چه برندی(مارک فقط) داره ؟

من بجز یونیکس و هد بقیه ی برند های معروف رو دارم، Babolat و Wilson و Prince و یه مدتی هم تکنیفایبر داشتم که الان ندارم.

6.بکهند یک دست یا دو دست ؟

من بکهند یه دستی رو راحت ترم ولی یه دو سالی هست که همش دودستی میزنم و خیلی بهتر شدم. کنترل خیلی خوبی روی بکهند دو دستی پیدا کردم

7. و در نهایت ضربه مورد علاقتون چیه ؟

جدا از Ace من عاشق Drop Shot و Slice هستم. ضربه ی تخصصیم هم همین دراپ شات (البته Forehand Drop Shot) و اسلایسه Backhand Drop Shotـم هم بد نیست ولی بیشتر حتی به تور هم نمیرسه ولی فورهندش حرف نداره
koury آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
11 کاربر زیر از شما کاربر گرامی koury به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند: