نمایش پست تنها
قدیمی 09-27-2011, 11:46 AM   #17
Afshin
Former Staff

آواتار Afshin

پستها: 2,906
سپاس: 19,092
در 2,916 پست 30,306 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Roger Federer

نقل قول:
نوشته اصلی توسط Hatam نمایش پست ها
اون موقع سطح بازیکنا بالا بود؟ مثلا کی؟ لیتون؟؟ رادیک؟؟ سافین؟؟ فررو؟؟ مثال بیار لااقل، بابا ما چیزی از تنیس حالیمون نیست ولی مثال بیار که فلانی درحد ماری بود یا در حد نواک یا در حد رافا که جلوی راجر بایسته. خوبه امسال خود راجر هم توی یو اس اپن گفته بود که واسه اولین باره 4 نفر شانس قهرمانی دارن اون موقع اینجوری بود؟ پویا جان شما بیشتر نظر شخصیتو گفتی و دلایلی نیوردی بیشتر پست شما تمسخر صحبتهای من بود و شکلک.
بهرحال تنها پاسخ شما به حرفهای من خنده، تمسخر و کلمه غلط بود.

منم که همینو دارم میگم اینکه فدرر رقیب سرسخت نداشت خوب مال همون خلأیه که گفتم

صحبتهای من در مورد اون خلاء چه ربطی به عرضه داشتن یا بی عرضه گیه رافا داره؟

والا ما مچ آپ بدو سال 2006 رافا به ما فهموند همون بقول شما بهترین سال فدرر، حالا اگه جلوی اسم راجر 17 تا بود و رافا 8 تا باز هم میگفتی مچ آپه و نباید بهش اهمیت داد؟

اینو که با استفاده از پستهای قبلی خودت جواب میدم

دوست من افشین گل همشهری عزیزم دم خروس رو باور کنیم یا قسم حضرت عباس؟ پست زیر که یادته؟ کلی مسخرم کردی و بجای جواب گفتی هیچی از تنیس نمیدونم
بازم میگم ، خلاء زائیده ی تخیلات ذهنی شماست ، خلاء نبوده ، نبوغ بیش از حد فدرر بوده.
همین الان هم که فکر میکنید رقیب داره اگه مثه 2004-2007 بازی کنه اختلافش با بقیه فاحش میشه.پس اگه سال 2006 معنی مچ آپ رو فهمیدید چرا تا سال 2011 که نواک 6 بار پشت سر هم رافا رو نبرد حاضر نشدید قبول کنید هد تو هد خیلی به مچ آپ ربط داره ؟

الان هم میگم ، تنیس یعنی گرند اسلم ، باقی عنواین البته به جز مسترز کاپ ، اهمیتی در مقابل گرند اسلم ندارن و معیار اصلی بهترین تنیسور تاریخ بودن گرنداسلمه ، چه شما خوشت بیاد چه خوشت نیاد.ولی میگم برای خود من ، سطح بالای تنیسی که ارائه میده اثبات میکنه که بهترینه تاریخه ، سوای از گرنداسلم هایی که برده ... که خوشبختانه تو هر دوتاش فدرر بهترین بوده.

من هم هیچ موقع نگفتم شما هیچی از تنیس نمیدونی .

حاتم جان شما هر چقدر هم زور بزنی ، اکثر بزرگای تنیس و همین امثال ممد که فرت و فرت واست تشکر میزنن قبول دارن که فدرر بهترین تنیسور تاریخه ! البته به قول تو بزرگای تنیس مرام میان که این حرفو میزنن
Afshin آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
17 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Afshin به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند: