نمایش پست تنها
قدیمی 08-05-2010, 05:28 PM   #15
Mohammad Reza
Former Staff

آواتار Mohammad Reza

پستها: 2,097
سپاس: 16,684
در 2,094 پست 23,774 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: فقط و فقط راجر فدرر بزرگ

نقل قول:
نوشته اصلی توسط Saeed4progress نمایش پست ها
بابا دلتون خوشه! تو این سایت فقط در مورد فدرر و نادال صحبت میشه و بس. اینجور پیشنهادها جواب نمیده. چون همه میخوان در فضای مجازی پنهان باشن.
1-این نظر شخصی شماست و قابل احترامهولی...
2-کی میگه فقط در مورد فدرر و نادال صحبت میشه؟شکر خدا بچه ها به غیر از این دو اسطوره در مورد خیلی تنیسورهای دیگه نیز بحث میکنن!!در مورد تورنمنت ها زمین ها صحبت میشه!به هم کمک میکنن بهترین راکت و واسه هم انتخاب کنن،در مورد انواع سطوح افتخارات آمار و ارقام و ... خیلی چیزای صحبت میشه! پس تو چه سایتی در مورد فدرر و نادال صحبت نمیشه!!!آهان فهمیدم..خدا روزی همه رو میده!!بله!سایت های دیگه تنیس در مورد مربیگری داوری و ... صحبت میکنن تنیس تاک که اصلا در مورد هیچی صحبت نمیکنه
3-همه یعنی کی؟!منظور شما از همه یعنی همه کاربران سایت هست ولی من که یه کاربر سایتم،پنهان نمیشم!!هم عکسمو گذاشتم هم وبلاگم هست هم میتونی من و در استان بوشهر بندر دیر ملاقات کنی!!اگه یکم تو تنیس ماهر بودم هم تهران میومدم!
تازه من اومدم بوشهر واسه اجرا تئاتر گفتم هر کدوم از بچه های بوشهری دوست دارن بیان همه میبینمشون هم کنار هم تئاتر میبینیم
در آخر امیدوارم همه همدیگر و ملاقات کنیم
Mohammad Reza آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
7 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Mohammad Reza به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند: