نمایش پست تنها
قدیمی 01-11-2016, 02:17 PM   #204
مسعود 289
Senior Member

آواتار مسعود 289

پستها: 755
سپاس: 1,202
در 404 پست 773 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: کسی نیست جز کاملترین تنیسور تاریخ نواک جوکوویچ . کسی که میتونه بعد از بازنشستگی برترین و پرافتخارترین تنیسور تاریخ هم محسوب بشه.
پیش فرض پاسخ : کلوپ هواداران نوواک جوکوویچ؛ سونامی صربستانی دنیای تنیس

نادال محو نمایش کامل جوکوویچ شد!
رافائل نادال پس از شکست 6-1, 6-2 از نواک جوکوویچ در مسابقه فینال اوپن قطر گفت: تحلیل و بررسی این مسابقه آسونه ، من در برابر بازیکنی بازی کردم که از هر نظر کامل و بی نقصه. من تا حالا کسی رو که اینطوری تنیس بازی کنه ندیدم! از آنجایی که من این ورزش رو میشناسم ( تنیس ) تا حالا همچین سطح بازی رو از کسی ندیدم و من فقط می تونم بهش تبریک بگم و همین!
من می دونم که می تونم چند کارو بهتر انجام بدم اما واقعیت اینه با این شرایط بازی کردن امشب من اینجا ، خیلی سخته شانسی را در مقابل بازیکنی مثل او ( نواک ) داشت و احتمالاً غیر ممکنه.
وقتی کسی بهتر از شماست ، شما اون رو قبول می کنید و سخت تلاش میکنید برای بهبود عملکردتون . من نا امید نیستم ، من به همه چیز بسیار واضح نگاه می کنم و من همیشه با خودم صادقم. امروز اون بدون شک بهتر از من بود.
او امروز خیلی خوب بازی کرد ، می پذیرم و بهش تبریک میگم. چیزی برای گفتن باقی نمونده ، تنها اینکه حریفم امروز از من بهتر بود.
جوکوویچ در پاسخ به اظهارات نادال در مورد بازی گفت: این بازی نهایت ممکن از حس بی نقص بودن رو به من داد. از نقطه شروع تا پایان بازی تلاش کردم رویکرد های تاکتیکی ، استراتژیکی و هر آنچه که خودم رو برای آن آماده کرده بودم رو به حریفم تحمیل کنم و شرایط بازی به سود من پیش رفت.
روزهایی هست که شما توپ تنیس رو اندازه (مثل ) یه هندوانه میبینی و می تونم بگم ( حدس میزنم ) امروز از اون روز ها بود.
(با تشکر از شوان شیدایی عزیز)
https://www.facebook.com/Novak.Djoko...n.Fans?fref=nf
مسعود 289 آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
کاربر زیر از شما مسعود 289 به خاطر این پست سپاسگزاری کرده است: