نمایش پست تنها
قدیمی 11-21-2014, 10:38 PM   #38
swiss express
Senior Member

آواتار swiss express

پستها: 161
سپاس: 453
در 163 پست 1,714 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: roger federer
پیش فرض پاسخ : گفت و گو پیرامون دور پایانی مسابقات تنیس دیویس کاپ 2014 در گروه جهانی

از مدیران محترم سایت تقاضا میکنم به امضای کاربر king of spin رسیدگی کنن.

بنده مشاهده کردم این کاربر به چند نفر از اعضای سایت بابت نقض قوانین اعتراض کرده و فراموش کرده که خودش اول از همه با همون امضاش قوانین سایت رو زیر پا گذاشته.

این کاربر تو امضاش عملا به تمام ادیان و در واقع به تمام اعضای سایت توهین میکنه و قوانین سایت رو نقض میکنه در ضمن اینجا سایت تنیس هست نه theology.

در مورد کاربر پر حاشیه 289 که تو این مدت کوتاه ده ها نام کاربری متفاوت درست کرده و در حال حاضر با نام just nole فعالیت داره هم باید عرض کنم که این کاربر هم دوباره داره نظم سایت رو بهم میزنه و اظهار پشیمونی که کرد کاملا دروغ بود و مجددا با تولید پست های زیاد و کری های بچه گونه ارزش تاپیک رو پایین آورده.

این کاربر خودش رو فرد میانسالی معرفی کرده که اگه حقیقت داشته باشه به سبب صحبت های بچه گانش واقعا جای بسی تاسف و تامل داره.

در ضمن وقتی برای اولین بار بن شد باید به جای ساختن این همه نام کاربری گوناگون از قوانین سایت تمکین میکرد و بهش احترام میزاشت.خواهش میکنم ایشون رو مجددا بن کنید و طبق پیشنهاد مهدی جان (mspayam) برای مدتی معین اجازه ارسال پست توسط کاربرهای جدید رو لغو کنید.تا به این ترتیب نتونن قوانین سایت رو دور بزنن و نقض کنن.

ارادتمند شما مرتضی

ویرایش توسط swiss express : 11-22-2014 در ساعت 12:00 AM
swiss express آنلاین نیست.  
4 کاربر زیر از شما کاربر گرامی swiss express به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند: