نمایش پست تنها
قدیمی 10-16-2012, 10:01 AM   #80
rojhin
Senior Member

آواتار rojhin

پستها: 316
سپاس: 3,786
در 301 پست 2,152 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Roger Federer

نقل قول:
نوشته اصلی توسط D3ADMAN نمایش پست ها
واقعآ جای تعجب هست ، اینکه دقیقآ رفتارهای خودتون (هوادارای راجر) به هوادارای دیگر تنیسورها میچسبونید . نواک مصدومیتی کوچکی داشت پارسال ، اگه دیده باشید ، نواک یو اس اوپن جدی گرفت فینال باخت ، فرنچ اوپن ، ویمبلدون ، سینسیناتی . منظور رو درست متوجه نمیشید ، نواک مصدوم بود پارسال ، در 3 گرنداسلم هم به قهرمانی رسیده بود ، خستگی و فشار بسیار زیاد بود روش ، چون برای ریکاوری و زمان بندی برای تورنمنت ها وقت کمتری داشت نسبت به بقیه و چون رنک 1 موندنش قطعی بود ، با قدرت ظاهر نشد ، امسال هم نمیگم قهرمانه در بارکلیز ، اما رنک 1 شدنش 80% قطعی هست
من شخصا علاقه ای به ادامه اینجور بحثها ندارم ولی نباید اینجور بحثها رو بعد باخت مطرح کرد. یعنی چی یو اس اوپن رو جدی نگرفت و باخت . یعنی نواک توانش رو داشت که ببره و گفت ولش کن این تورنمنت ( یو اس اوپن ) چه ارزشی داره که خودم رو الکی به آب و آتیش بزنم ؟ البته ناراحتی بعد باخت تنیسور محبوب هرکسی قابل درکه من هم اینجوری هستم و شما هم هستید ولی بهتره وقتی آدم در اوج ناراحتیه اصلا اظهار نظر نکنه چون حرفهاش آمیخته با احساس و تعصبه . من همین جوری هستم بعد باخت راجر تو یو اس اوپن و شانگهای اصلا سری به سایت هم نزدم چون ناراحت بودم و میدونستم اظهار نظرم از روی عصبانیت و تعصبه و ارزش کار تنیسور برنده زیر سوال خواهد رفت . البته این صحبت در مورد آرزوهامون برای تنیسورهامون هم صدق میکنه . من دوست دارم راجر رنک 1 بمونه و شما هم همین احساس رو برای نواک دارید ولی نباید بیاین و این حرف رو اینجا مطرح کنید و با اطمینان ( 80 درصد ) از خواسته تون حرف بزنید و البته این موضوع درباره من و بقیه هم وجود داره و اگه قبلا هم من و بقیه راجریها خلاف این رفتار کردیم کار اشتباهی بوده . ولی خواهشا از این استدلالهای سطح پائین نیارید که نمیخواست و جدی نگرفت چون ارزش کار بقیه تنیسورهایی که برای اون تایتل زحمت کشیده اند از بین خواهد رفت . ضمن اینکه اینجور استدلالها از شما هم بعیده و انتظار بیشتری از شما میره .
rojhin آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
کاربر زیر از شما rojhin به خاطر این پست سپاسگزاری کرده است: