نمایش پست تنها
قدیمی 11-20-2015, 06:13 PM   #125
Dariush.roger
Senior Member

پستها: 145
سپاس: 595
در 134 پست 571 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: فدرر،شاراپوا
پیش فرض پاسخ : تحلیل، تبادل نظر و گفت و گو پیرامون ATP World Tour Finals فینال تور تنیس 2015 آقایان

نقل قول:
نوشته اصلی توسط King Rojer Federer نمایش پست ها
سلام آقا داریوش گل.امیدوارم که در کنار خانواده عزیزت روزهای خوبی رو بگذرونی و از خدا می خوام که به شما و خانواده عزیزتون سلامتی بده.آقا داریوش گل این نواکیون خیلی خیلی دارند می سوزند چون امسال یعنی سال 2015 سالی که به گفته همه کارشناسان بهترین سال نواک بوده و در اوج دوران بازیگریش قرار داشته ولی با این حال سه بار تا العان راجر عزیز پوزه نواکشون رو به خاک مالیده اونهم با نتایج قاطع.من و شما باید این افراطیون نواکی رو درک کنیم چون 50درصد باختهای نواک در سال 2015 رو راجر عزیز اونهم در سن 34 سالگی و در بازیهایی یک طرفه رقم زده .برادر عزیزم قبول کن که خیلی برای نواک و طرفداراش سوزش داره که یک مرد 34 ساله در بهترین سال تنیسی نواک پودرش کرده باشه.به نظر من دلیل اصلی سوزش نواکیون همینه.خدا بهشون صبر بده.
ارادت دارم برادر انشالا خودتو خانواده محترمت هميشه سالمو تندرست باشن
فدرر هميشه فدرره چه ٢٥ سالش باشه چه ٤٠ سالش باشه تا هست افتخار كسب كنه سال ٢٠١١ هيچكي حريف نواك نميشد فدرر تو سمي رولندگاروس تركوندش ٦ بار پياپي نادال نامبروان اون موقع را پشت سر هم ميبرد ٤١ برد پياپي داشت باز فدرر جلوش وايستاد حق دارن هواداران نواك اگه فدرر نبود شايد نواك تا الان خيلي از ركوردارو جابجا ميكرد فدرر محبوبه فدرر برترينه از همه لحاظ خوب هميشه بهترين بازياشو جلو نواك انجام ميده طرفداراي نواك تقصيري ندارن هنوز انقدر بزرگ نشدن اين همه دستاوردو بفهمن در حال حاضر نواك برترين تنيسور چون از تجربه و نيروي جواني و اعتماد بنفس بالاي بخورداره و دوران اوجشه اگه راجرو ببره هيچ اتفاقي نميفته باز اگه فدرر نواكو ميبره مسخرش نميكنيم بازي بلاخره ولي تا فدرر به هر تنيسوري ميبازه ميان با تمسخر پست ميزارن داداش فدرر هميشه افتخار تنيسه چه ميخواين قبول كنين چه قبول نكنين اين يه واقعيته
Dariush.roger آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
5 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Dariush.roger به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند: