نمایش پست تنها
قدیمی 05-24-2016, 10:43 PM   #12
ARY143
Senior Member

پستها: 167
سپاس: 669
در 149 پست 1,265 بار سپاسگزاری شده
پیش فرض پاسخ : گفتگو ؛بحث و تبادل نظر پیرامون گرند اسلم آزاد فرانسه 2016 (Roland Garros)

نقل قول:
نوشته اصلی توسط rezaomo نمایش پست ها
لطفا در صورتی که در خصوص مبالغ بلیط ها اطلاعی دارید . ممنون که توضیحاتی بدهید مثلا راندهای مختلف تا فینال بلیط ها چه قیمت هایی داره یا مثل جایگاه ویژه و ارزان ترین بلیط و گرانترین بلیط .
با سلام

1- دسته بندی بلیط ها عبارت هست از :
*فلیپ شاقتیه ( خود این چند تا کته گوری داره ، یک و دو وسه ) هر کته گوری هم بر حسب جا و مکان و موقعیت قیمتش فرق می کنه .
* سوزان لنگلن که شبیه بالا هست
*بلیط ورودی که اصطلاحا بهش بلیط خارجی میگن که شامل ورود به محوطه میشه و شما می تونید به تمامی کورت ها به غیر از دو کورت اصلی دسترسی داشته باشید . معمولا این کورت ها به صورت چرخشی پر و خالی میشوند - مردم صف می ایستند هنگام توقف بازی یکسری خارج میشن و یکسری وارد میشوند ( تصاویری از این گونه کورت ها می گذارم )

2- بله قیمت بلیط بر حسب دور اول الی نهائی به صورت صعودی افزایش پیدا می کنه ، فینال از همه گرون تر هست

3- من خودم بلیط از یک سایت به نام "viagogo " خریدم که قیمتش بالاتر از قیمت رسمی هست ، ولی در دسترس هست و سهل الوصول
آدرس سایت را براتون می گذارم میتونید بروید و مراحل خرید بلیط را طی کنید و با شرایط آشنا بشید بدون خرید واقعی و نهائی
آدرس http://www.viagogo.com

4- جهت اطلاع می تونید قیمت بلیط های ویمبلدون را بررسی کنید که قیمت هاش نجومی است صحبت از 20 میلیون تومن واسه دوره های اولیه هست .

اگر سوالی داشتید من در خدمت هستم ولی اگر به سایتی که گفتم سر بزنید به بسیاری از پاسخ هاتون می رسید

ARY143 آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
15 کاربر زیر از شما کاربر گرامی ARY143 به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند: