نمایش پست تنها
قدیمی 08-24-2010, 10:22 AM   #232
Rafa
Rafa's Fan

آواتار Rafa

پستها: 937
سپاس: 14,619
در 961 پست 7,461 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Rafa Nadal ====================== Tomas Berdych | Davood Ferrer | Tommy Haas | Richard Gasquet | Mardy Fish | G.Dmitrov | Awesome Serena | Sloane Stephens | Bethanie Mattek-Sands | Flavia Penneta | Kerber | Kvitova

نقل قول:
نوشته اصلی توسط roger-federer1 نمایش پست ها
درود به تو محمد جواد عزیز...شما درست میفرمایید دوست عزیز..کلا راجر همیشه شانس داره..کلا این سینسیناتی مال راجر نبود..
درود محمد رضا جان، دوست عزیز من نخواستم که برد راجر رو لوث کنم! فقط چیزایی که گفتم حقایقی بود که نباید نادیده گرفته میشد، البته به نظر خودم!
میدونم نسبت راجر به هاردکورت های آمریکا مثل نسبت رافا به خاک هستش که، راجر حتی در بدترین روز هاش هم میتونه برنده شه، اعتماد به نفسش که بالاترین!
حالا تو بست آو فایو مگه میشه به این راحتی شکستش داد!
به نظرم جلوی کچلنکو بهترین بازیش رو انجام داد و این شایستگیش رو برا قهرمانی اثبات میکنه!
من گفتم که از ناکامی فیش ناراحت شدم ، حالا نه اینکه حریفش راجر بود، هر کس دیگه ای بجز رافا هم بود همین حسو داشتم! چون همون طور که پاور جان هم گفتن فیش با جون کندن به این مرحله رسیده بود!
پیش بینی کرده بودم فیش رادیک رو میبره برخلاف اکثرا بچه ها! همینم باعث شد که فینال رو طرف فیش باشم!
حالا این استاد سوییسی! اومدن به این شکل قلمبه سلمبه پست میزنن خبر ندارن که من تو فینال استرالیا با اینکه راجر 16 امیشو دشت میکرد، طرفدارش بودم و از قهرمانیش هم خیلی خوشحال شدم ! و برخلاف حرف های مودبانشون هیچ احساس سوزشی ندارم ، همه چیرو شفاف گفتم حالا خودتون میدونید!
به هر حال اگه ناراحت شدی ، عذر میخوام این حرفای منم زیاد جدی نگیر ، این بحثم همین جا تموم میکنم!
راستی من ممد جواد نیستم! یه عمره تو این فروم عضویم کسی اسممونو نمیدونه

ویرایش توسط Rafa : 08-24-2010 در ساعت 10:28 AM
Rafa آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
9 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Rafa به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند: