نمایش پست تنها
قدیمی 06-09-2010, 06:30 PM   #6
Mohammad
Tech Support

آواتار Mohammad

پستها: 3,759
سپاس: 22,285
در 3,465 پست 31,086 بار سپاسگزاری شده

الان یه چند گیم از بازی رافا رو با دنیل دیدم، (دوباره بارون اومد، قطع شد) فقط یه کلام: عالی
اصلا باورم نمیشه، آدم در عرض سه چهار روز، چه جوری سوئیچ کنه بین دو سرفیس کاملا متفاوت، نکته جالبتر اینجاست که اصلا روی چمن به سبک کلی بازی نمیکنه، چیزی که شاید کمتر تو بازی رافا محسوس بود، همین بود که زیاد فرقی بین بازیش تو چمن و خاک و بقیه سطوح نمیدیدی، ولی الان کاملا از استایل خاک جدا، البته منظورم این نیست والی میکنه، نه، ولی هیچ ربطی به خاک دیگه نداره، مثلا Moonball نمیکرد، ریترن آور سروهای از اون حالت مخصوص کلی کورتی، کاملا خارج شده، البته چند گیم بیشتر ندیدم، ولی بر اساس همین مشاهدات میتونم بگم، رافا کاملا تایمینگ رو چمن دستش اومده، بسیار فلتتر ضربه میزنه، حتی یه ضربه به وسط کورت نمیبینی، یک عالمه فری پوینت رو سرو، و مهمتر از همه یه آرامشی خاصی پیدا کرده که قبلا نداشت، احساس میکنم رافا به خاطر رولندگروس خیلی فشار روش بوده، و الان از همه اون فشارها خلاص شده، و راحت تر میتونه بازی کنه.
من از دیدن این چند گیم، به اندازه های کل جام هایی که امسال رو خاک برد بیشتر احساساتی شدم
هرچند میدونم اظهار نظر بعد از دیدن چند گیم اونم در برابر یک حریف نه چندان با کیفیت، کاملا غلطه. ولی به قول رابی Phenomi-Nadal
Mohammad آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
10 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Mohammad به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند: