نمایش پست تنها
قدیمی 01-07-2012, 09:41 PM   #5
Nima93
Roger's Fan

آواتار Nima93

پستها: 1,051
سپاس: 20,047
در 1,047 پست 14,527 بار سپاسگزاری شده

برگزار كنندگان ديدار نهايي رقابت هاي تنيس چناي هند مشخص شدند.روز شنبه و در مرحله نيمه پاياني مسابقات،ابتدا ميلوس راونيچ و نيكولاس آلماگرو به مصاف هم رفتند كه در پايان بازيكن كانادايي در دو ست 6-4, 6-4 به پيروزي رسيد.سرويس محكم و ريترن هاي قوي، راه حضور راونيچ در سومين فينال تور حرفه اي را هموار كردند.
آلماگرو پس از اولين رويارويي با راونيچ گفت:”او خيلي خوب بازي كرد و مانند يك هيولا سرويس زد.بيشتر از 80% موفقيت بر روي سرو در ست اول.با چنين سرويسي شما شانس خيلي خيلي بالايي براي برد داريد.”

راونيچ در گيم هفتم سرويس آلماگرو را بريك كرد و با 4 ايس ديگر تا پايان ست راه خود را ادامه داد.راونيچ كه به دور چهارم مسابقات آزاد استراليا در فصل گذشته رسيد،در گيم نهم ست دوم مجددا سرويس حريفش را بريك كرد تا فرصت پايان دادن به بازي با سرويس خود را كسب كند.
او گفت:”فردا روز مهمي است،چون شناختي كه به عنوان قهرمان از شما مي شود متفاوت است.من با ديد مثبتي وارد مسابقه نهايي مي شوم.من از سرويس خودم راضي هستم و مي دانم كه اگر در ريترن فرصت هاي مناسبي خلق كنم،شانس خوبي براي برد خواهم داشت.”
در ديدار پاياني تورنومنت،راونيچ با يانكو تيپسارويچ صرب روبرو خواهد شد.سيد اول مسابقات با نمايشي بي نقص توانست گو سودا ژاپني را 6-1, 6-4 از پيش رو بردارد تا به كسب سومين قهرماني دوران بازيش نزديك تر شود.
تيپسارويچ گفت:"تازه ابتداي فصل است و من چندين بازي خوب اراده داده ام و براي بازي فردا مشتاقم."

Nima93 آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
16 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Nima93 به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند: