نمایش پست تنها
قدیمی 06-09-2013, 11:04 PM   #675
mehdi_juve
Member

آواتار mehdi_juve

پستها: 73
سپاس: 20
در 72 پست 659 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: novak djokovic Maria Sharapova

من به نوبه خودم به طرفداران نادال تبریک میگم.نادال بازیکن بسیار بزرگیه و همونطور که گفتم فرر نمیتونه مخصوصا روی خاک از پسش بربیاد.امیدوارم نواک سال آینده بتونه جبران مافات کنه.من یکی که مطمئنم نواک چون تشنه اینکه این عنوان رو بگیره بالاخره بهش میرسه.امسالم خدائی خوب جنگید اما قسمت نبود.(فقط دوستان میشه بگند توی رنگینگ از نواک و فدرر وماری چقدر امتیاز کم میشه و نادال و فرر آیا جایگاهشون عوض میشه یا نه ممنون میشم)بالاخره دیگه فصل خاک هم تموم شد و داریم به مهمترین تورنمنت سال میرسیم.جائیکه فکر کنم راجر فدرر شانس اول قهرمانی است.نواک دوم ، من ماری رو شانس سوم میدونم و نادال(با احترام کامل نسبت به نادال و طرفدارهای محترمش) هم شانس چهارم.البته اینها همش نظرات شخصی منه و ممکنه اصلا اشتباه باشه.اصلا شاید دیدید دل پوترو قهرمان شد.راستی خوندم که راجرر فدرر و تامی هاس توی تورنمنت المان در قسمت دوبل با هم هستند که جالبه.مثل اینکه فردا هم بازی دارند.توی تورنمنت لندن هم بازیکنهای خوبی شرکت کردند که میشه به ماری ، بردیچ ، سونگا ، دل پوترو اشاره کرد.البته این تورنمتها بیشتر برای آمادگی بازیکنها برای گرند اسلم بزرگ ساله و چون 250 امتیازیه و جوایز زیادی توزیع نمیشه زیاد حساسیتیم نداره.پس دوستان تا شروع ویمبلدون خدا نگهدارتون باشه.گرند اسلم خوبی بود(از لحاظ سطح بازیها مگرنه داوریها واقعا بد بود)، هرچند به کام ما نواکیها شیرین نشد.حیف شد.شیرین به کام طرفداران نادال.شاد و سلامت باشید.
mehdi_juve آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
8 کاربر زیر از شما کاربر گرامی mehdi_juve به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند: