نمایش پست تنها
قدیمی 09-27-2011, 05:20 PM   #43
Afshin
Former Staff

آواتار Afshin

پستها: 2,906
سپاس: 19,092
در 2,916 پست 30,306 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Roger Federer

نقل قول:
نوشته اصلی توسط Hatam نمایش پست ها
افشین خان شما مثل قدیما نیستی حرفات خیلی تناقض داره به همین دلیل نمیشه مثل قدیما باهات بحث کرد وقتی قیاس تنیسورا رو طی دوران مختلف قبول نداری خود بخود باید کلمه بهترین تاریخ رو هم قبول نداشته باشی چون اعتقاد به این موضوع مستلزم قیاسه و اگر به بهترین تاریخ اعتقاد داشته باشی پس به قیاس هم باید معتقد باشی. متأسفانه یه پست میزنی بعدش که جواب میگیری گیر میدی به تشکرهای ممد و بقیه و فکر میکنی صحبتات وحی منزله که بقیه نباید به نظر مخالف نظر شما تشکر بزنن

اینم یه تناقض دیگه، بعدش میاد به ممد میگه من کسیو مقدس نمیکنم

یه مثال میزنم و تمومش میکنم اروگوئه دوبار قهرمان جام جهانی شده و آرژانتین هم دوبار ولی این کجا و اون کجا اون رقیب نداشت ولی این کلی رقیب داشت.(افشین خان من اصلا فوتبال نگاه نمیکنم بحث فوتبال رو نکش وسط که چیزی از فوتبال حالیم نیست)
من همون موقع هم میگفتم نمیشه تنیسورای دوران مختلف رو به صورت فنی با هم مقایسه کرد ، ولی بعضی ها هستند که بقدری از هم نسل های خودشون فاصله دارن و بقدری تغییر و تحول توی ورزششون ایجاد میکنن که بهترین تاریخ میگن بهشون.
قبلا هم مثال زدم ، مثل جردن توی بسکتبال ، یا محمد علی توی بوکس.
فدرر هم دقیقا توی تنیس همین جوری هست .
من هم نگفتم کسی ازت تشکر نکنه ، ممد گفت که من مخالف اینم که شما قدرت بازیکنا رو همینجوری میسنجی ، منم بهش گفتم اگه مخالفی چرا از پست حاتم که این کار رو کرده تشکر کردی ؟!
فخرالدین هم گفت چرا شما فقط یه طرف قضیه رو میبینید ؟ منم بهش گفتم اگه این کار اشتباهه چرا از پست حاتم که این کار رو کرده تشکر کردی ؟

به تشکر کردنشون خرده نگرفتم ، تناقض رفتاری خودشون رو بهشون گوشزد کردم.

در مورد پاراگراف دومت :
صدبار توی همین تاپیک گفتم ، وقتی با خونسردی تمام میاید به تنیسور مورد علاقه ی خیلی ها توهین میکنید و افتخاراتش رو لوث میکنید انتظار نداشته باشید طرفداراش واستون هورا بکشن . جناب فخرالدین میگه تاپ 50 رو میبینی وحشت میکنی ، انتظار داری بهش بگم : به به ، عجب استدلال قشنگی واقعا قانع شدم ؟!!

بحث اروگوئه و آرژانتین با این مثالی که شما میزنید زمین تا آسمون فرق میکنه ! و چون دیگه نمیخوام بحث کنم ادامه نمیدم.

شما چون از فدرر متنفرید سعی میکنید دلایلی بیارید که فدرر قهرمانی هاش بدلیل نبود رقیب بوده ... این جوری میخواید خودتون رو راضی کنید . ما هم تا صبح حرف بزنیم ذهنیتتون عوض نمیشه ، پس همون بهتر که ادامه ندیم و هر کس با تفکرات خودش زندگی کنه.

ویرایش توسط Afshin : 09-27-2011 در ساعت 05:34 PM
Afshin آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
12 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Afshin به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند: