نمایش پست تنها
قدیمی 07-18-2011, 09:07 AM   #110
I.man
Former Staff

آواتار I.man

پستها: 751
سپاس: 4,450
در 756 پست 8,139 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: راجر كبير - فرناندو گونزالس - فرناندو ورداسكو - ارغوان

سودرلينگ دومين قهرماني تورنمنت باشتاد را كسب كرد

شانس اول مسابقات رابين سودرلينگ سوئدي با نمايشي درخشان بخت دوم قهرماني ديويد فرر اسپانيايي را با نتيجه 62 62 شكست داد و دومين عنوان قهرماني تورنمنت SkiStar Swedish Open در طي سه سال اخير را بدست اورد.

شماره پنج جهان كه در سومين فينال پياپي خود در باشتاد حاضر مي شد، با پيروزي در تنها 69 دقيقه، 250 امتياز و 72،600 يورو جايزه نقدي دريافت كرد. اين چهارمين عنوان قهرماني او در ATP امسال بود.

سودرلينگ گفت: "اين هفته بزرگي براي من بود. من كاملاً از روش بازيم راضي بودم. از اولين تا اخرين امتياز اين تورنمت. من واقعاً به خوبي تنيس بازي كردم و بهترين تنيسم را در لحضات مهم بازي به نمايش گذاشتم. اين هفته اي رويايي بود. من واقعاً احساس خوبي دارم. اكنون در نهايت، بدنم حس خوبي دارد. من در 2 ماه گذشته كمي با مصدوميت مواجه بودم. اعتماد به نفسم واقعاً خوب است. من به سختي كار مي كنم و اميدوارم بتوانم به خوبي در امريكا كار كنم".

سودرلينگ 26 ساله در اين تورنمنت تنها 13 گيم از دست داد. سودرلينگ همچنين تورنمنت هاي زير را نيز امسال برده است و به ركورد 38-9 رسيد.
Brisbane International (d. Roddick), the ABN AMRO World Tennis Tournament in Rotterdam (d. Tsonga) and the Open 13 in Marseille (d. Cilic)

او گفت: "من با همه مربيانم حداقل يك قهرماني كسب كرده ام. كه به نظر مي رسد من مي توانم هر كسي را انتخاب كنم (به شوخي گفت). ما (مربيش روزنگرن و خودش) از وقتي شروع به كار كردن با يكديگر كرده ايم نتايج خوبي داشته ايم ".

ديويد فرر هم 150 امتياز و 38،200 يورو جايزه نقدي كسب كرد. و در اين فصل به ركورد 39-11 رسيد.

فرر گفت: "رابين واقعاً بازي خوبي انجام داد، من واقعاً شانسي نداشتم، او بهتر از من بود و او روز خيلي خوبي داشت. گاهي اوقات من مي توانم بهتر بازي كنم و گاهي بدتر. من بازي هاي خوبي در دو هفته گذشته در ديويس كاپ انجام داده بودم و در اينجا به فينال رسيدم. من به تاپ 5 فكر نمي كنم و فقط مي خواهم از تنيس لذت ببرم.".
I.man آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
26 کاربر زیر از شما کاربر گرامی I.man به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند: