Xpelled Mentor
محل سکونت: The GR8 Gig in the Sky
سپاس: 35,479
در 11,020 پست 99,859 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Bryan Bros.
✔Sanaz Marand, Hingis, Evert, Black, Huber, Safina, Minella, Robson, Tsurenko, Bencic, Halep, Muguruza, Wozniacki, Siniakova, Diatchenko, Townsend, Gajdosova, Siegemund Pavlyuchenkova, Jovanovski, Gasparyan, Azarenka, Sharapova, Kirilenko, Rodionova, Lisicki, Shvedova, Goerges, Bacsinszky, Keys, Petkovic, Voegele, Rogers, Myskina, Svitolina, Makarova, Stosur, Mertens, Brengle, Strycova, Beck, Mattek, Falconi, Davis, Riske, Bertens, Dellacqua, Broady, Erakovic, J. Rae ✔Bahrami, N
|
نتایج به دست آمده پس از برگزاری « روز سوم/نخست » دور انتخابی/اصلی
i2013 AEGON International
WTA Premier / ATP 250
June 17—22, 2013
Edition: 39th / 5th
Devonshire Park Lawn Tennis Club
Eastbourne, United Kingdom
i$ 690,000 / € 468,460
Grass / Outdoors
RESULTS — MONDAY, 17 JUNE, 2013
Women's Singles — First Round
i[6] Maria Kirilenko (RUS) d. Bojana Jovanovski (SRB) 7–6(5), 6–1
Elena Vesnina (RUS) d. [7] Ana Ivanovic (SRB) 2–6, 6–4, 6–3
Marion Bartoli (FRA) d. Flavia Pennetta (ITA) 6–3, 6–2
Yanina Wickmayer (BEL) d. Christina McHale (USA) 6–3, 6–4
Heather Watson (GBR) d. Varvara Lepchenko (USA) 6–3, 6–4
Women's Qualifying Singles — Final Round
i[1] Jamie Hampton (USA) d. Gabriela Dabrowski (CAN) 6–2, 6–1
Yuliya Beygelzimer (UKR) d. [3] Jana Cepelova (SVK) 6–1, 7–6(4)i
Kristyna Pliskova (CZE) d. [7] Karolina Pliskova (CZE) 7–6(5), 3–6, 6–3
Olga Puchkova (RUS) d. Melanie Oudin (USA) 7–5, 3–6, 6–4
Women's Doubles — First Round
S Hsieh/M Lucic-Baroni (TPE/CRO) d. P Kvitova/Y Wickmayer (CZE/BEL) 6–1, 6–4
i[1] N Petrova/K Srebotnik (RUS/SLO) d. L Raymond/L Robson (USA/GBR) 4–6, 6–4, [10–5]i
M Niculescu/K Zakopalova (ROU/CZE) d. T Babos/M Minella (HUN/LUX) 6–4, 6–3
Men's Singles — First Round
F Verdasco (ESP) d. [6] A Dolgopolov (UKR) 16 63 62
i[7] A Seppi (ITA) d. [Q] G Rufin (FRA) 36 63 64
i[8] F Fognini (ITA) d. G Zemlja (SLO) 67(6) 62 64
A Ramos (ESP) d. [Q] J Blake (USA) 62 64
i[Q] R Harrison (USA) d. P-H Mathieu (FRA) 64 26 76(4)i
i[WC] K Edmund (GBR) d. [Q] K De Schepper (FRA) 64 64
Men's Doubles — First Round
M Matkowski (POL)/F Nielsen (DEN) d. [2] R Lindstedt (SWE)/D Nestor (CAN) 62 63
i[3] L Paes (IND)/R Stepanek (CZE) d. I Dodig (CRO)/M Melo (BRA) 57 76(5) [10-6]i
M Klizan (SVK)/M Matosevic (AUS) d. D Istomin (UZB)/J Monaco (ARG) 36 76(6) [10-2]i
P Hanley (AUS)/K Skupski (GBR) d. T Bednarek (POL)/P Marx (GER) 26 64 [10-8]i
|