نمایش پست تنها
قدیمی 05-17-2010, 09:55 PM   #25
PowerVu
Xpelled Mentor

آواتار PowerVu

پستها: 10,227
سپاس: 35,479
در 11,020 پست 99,859 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Bryan Bros. ✔Sanaz Marand, Hingis, Evert, Black, Huber, Safina, Minella, Robson, Tsurenko, Bencic, Halep, Muguruza, Wozniacki, Siniakova, Diatchenko, Townsend, Gajdosova, Siegemund Pavlyuchenkova, Jovanovski, Gasparyan, Azarenka, Sharapova, Kirilenko, Rodionova, Lisicki, Shvedova, Goerges, Bacsinszky, Keys, Petkovic, Voegele, Rogers, Myskina, Svitolina, Makarova, Stosur, Mertens, Brengle, Strycova, Beck, Mattek, Falconi, Davis, Riske, Bertens, Dellacqua, Broady, Erakovic, J. Rae ✔Bahrami, N

نقل قول:
نوشته اصلی توسط Fakhruddin نمایش پست ها
ممد جان میبینی من دارم یک نظر میدم در مورد تنیسورها ... اونوقت
جناب reza 23 مث کسی که به سن بلوغ نرسیده هنوز داره شوخی های بی مزه اش رو انجام میده.(در واقع داره تمسخر میکنه ).گزارش پست خلاف می کنیم الحمدلله پیگیری نمیشه...
مقصر اصلی رو فقط فقط شما میبینم ممد.
به هر حال تنیس تاکر برای من داره به خاطره ها میپیونده هر وقت اوضاعش درست شد بر میگردم ...
خداحافظ

این پست ها از نظر شما خلاف هستند. بقیه و بنده درش خلافی نمی بینم. بعضی از طرفدارهای فدرر برای هر پستی که من زده ام ده ها اسمایلی قه قهه و پوسخند و حالت تهوع گذاشته اند ولی من هرگز برای کسی گزارش تخلف رد نمی کنم.

شما به دلیل یک SMILEY گزارش تخلف رد می کنی و انتظار داری به خاطر یک شکلک به طرف اخطار داده بشه؟

می خواین من چند میلیون شکلک در جواب پست هام براتون ردیف کنم تا ببینین پس من برای چند ده نفر باید گزارش تخلف رد کنم با این معیاری که شما برای رد کردن گزارش تخلف تعیین کرده این؟

شما می خواین به سایت نیاین بهانه نیارید. از زمین و زمان عیب می گیرید که فلانی زیر پوشش خال خالی هست من دیگه سایت نمی آم!!!

نه دوست خوب من، نه اینجا و نه هیچ جای دیگه ای به خاطر یک "شکلک" به کسی تذکر داده نمی شه! شما همه رو به کیش خودتون نپندارید همه چیز درسته!

PowerVu آنلاین نیست.  
5 کاربر زیر از شما کاربر گرامی PowerVu به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند: