نمایش پست تنها
قدیمی 10-20-2010, 03:42 AM   #10
Afshin
Former Staff

آواتار Afshin

پستها: 2,906
سپاس: 19,092
در 2,916 پست 30,306 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Roger Federer

نقل قول:
نوشته اصلی توسط PowerVu نمایش پست ها

جاااااااااااااااااااان؟!!!

شما در کجای اون پست اشاره کردین که یورواسپورت فقط خانم ها رو نشون می ده؟! من به اون تاپیک بخش خانم ها کار ندارم. الان بنده وارد بخش آقایان شدم و دیدم شما نوشتین این تورنمنت به طور کامل از یورواسپورت پخش می شه! اما نفرمودین آقایونش یا خانم هاش! الان کجای این حرف منطقی نیست؟!

برخورد می کنین؟! برخورد کنین ببینم. چه آقای مودب و باتربیت و با وقاری!
جسم و بدن من رو یک مشت گوشت و چند تکه استخوان بیشتر تشکیل نداده. من آماده ام شما باهام برخورد کنین!
دست از «این کارام» بردارم؟ چه کارهایی؟
«جور دیگه ای» باهام برخورد می کنین؟ منظورتون رو ممکنه روشن تر بفرمایین تا همه متوجه بشن؟
این بار چندمه که چی رو دارین بهم می گین؟!

چه برخورد زیبایی دارین شما وقتی موردی رو کسی بهتون تذکر می ده!!!

اعلام خبرتون پر از ابهامه، اونوقت انتظار دارین کسی نیاد بهتون بگه درستش کنین؟!

دیگه اینقدر ازین شلوغ بازی ها در آوردی که راحت میتونم هدفت رو از تک تک جملاتت تشخیص بدم ، چقدر تکراری پست میدی واقعا
بله من مشخص نکردم ، حرف شما هم این نبود که چرا مشخص نکردم ، شما گفتی چرا تو تاپیک مردان زدم ، منم گفتم که تاپیک مردان و زنان یه جا هست .
به اون تاپیک زنان کاری نداری ؟!! یعنی چی ؟ تمام بحث سر همینه ، که تاپیک زنان و مردان یکیه ، اونوقت شما میگی کاری نداری به اون تاپیک ؟
اون قسمت آخر حرفت هم که دیگه نوبره !!! از یه طرف میگی چرا مشخص نکردم زنان رو پخش میکنه یا مردان، از یه طرف دیگه میگی مشخص کردم تورنمنت آقایان از یورواسپورت پخش میشه !!! خودتم نمیدونی داری چی میگی ، همین جوری دست و پا بزن ! درضمن برای بار دوم میگم ، وارد بخش آقایان شدید ، ولی تاپیک مربوط به بانوان هم هست .
پست خودت رو بخون

نقل قول:
نوشته اصلی توسط PowerVu نمایش پست ها

کجای تورنمنت مردان مسکو رو یورواسپورت پخش کرده آخه؟
یورواسپورت بخش خانم ها رو پوشش می ده نه آقایان رو!

شما اومدین اعلام پخش بازی های قسمت خانم های تورنمنت مسکو رو در تاپیک بخش آقایان نوشتین؟

شما نگفتی چرا مشخص نکردم مربوط به خانم هاست یا آقایان ، شما گفتی که چرا تو تاپیک آقایان این رو نوشتم . بنده هم عرض کردم که اشتباه میکنید ، تو تاپیک مخصوص به خودش اعلام کردم ، بله درست میفرمایید باید مشخص میکردم که کدوم کانال بخش آقایان و کدوم کانال بخش بانوان رو پوشش میده . دستتون بابت این تذکر درد نکنه .
ولی مساله اینه که هدفت تذکر و این حرفا نیست ، بلکه میخوای چیز دیگه ای رو ثابت کنی ، وگرنه تو همون پست اولت همین رو میگفتی ، ولی وقتی دیدی که اشتباه کردی مثل همیشه شروع کردی به شاهنامه نوشتن ، بله عزیزم ، شما دنبال چیز دیگه ای هستی ، بدو تا بهش برسی

اینقدر هم شلوغش نکن دیگه این مظلوم نماییهات نخ نما شده . یه چیزی یاد گرفته تا بهش حرف میزنن شروع میکنه به مظلوم نمایی و طومار نوشتن ، خودت خسته نشدی ؟
منظور حرفم هم مشخصه ، درست برخورد کن تا باهات مودبانه و باوقار رفتار شه ، تا وقتی که نیش و کنایه هات ادامه داشته باشه همین جوری باهات حرف میزنم . مشکلی داری جواب پستمو نده .
نصف شبی اعصاب آدمو به هم میریزه با این نیش و کنایه هاش

ویرایش توسط Afshin : 10-20-2010 در ساعت 04:41 AM
Afshin آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
2 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Afshin به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند: