نمایش پست تنها
قدیمی 10-20-2010, 01:34 AM   #9
PowerVu
Xpelled Mentor

آواتار PowerVu

پستها: 10,227
سپاس: 35,479
در 11,020 پست 99,859 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Bryan Bros. ✔Sanaz Marand, Hingis, Evert, Black, Huber, Safina, Minella, Robson, Tsurenko, Bencic, Halep, Muguruza, Wozniacki, Siniakova, Diatchenko, Townsend, Gajdosova, Siegemund Pavlyuchenkova, Jovanovski, Gasparyan, Azarenka, Sharapova, Kirilenko, Rodionova, Lisicki, Shvedova, Goerges, Bacsinszky, Keys, Petkovic, Voegele, Rogers, Myskina, Svitolina, Makarova, Stosur, Mertens, Brengle, Strycova, Beck, Mattek, Falconi, Davis, Riske, Bertens, Dellacqua, Broady, Erakovic, J. Rae ✔Bahrami, N

نقل قول:
نوشته اصلی توسط Afshin نمایش پست ها
مرسی از ابراز لطفت !
پست اول و عنوان تاپیک رو بخون ، بخش آقایان و خانمهای محترم با هم ادغام شده . میتونی هم وارد بخش تورنمنت های در حال برگذاری در قسمت بانوان بشی و ببینی که اونجا هم به همین تاپیک لینک میکنه .
درضمن دست از این کارات بردار وگرنه جور دیگه باهات برخورد میکنم . این برای بار چندمه که دارم بهت میگم .
موفق باشی

جاااااااااااااااااااان؟!!!

شما در کجای اون پست اشاره کردین که یورواسپورت فقط خانم ها رو نشون می ده؟! من به اون تاپیک بخش خانم ها کار ندارم. الان بنده وارد بخش آقایان شدم و دیدم شما نوشتین این تورنمنت به طور کامل از یورواسپورت پخش می شه! اما نفرمودین آقایونش یا خانم هاش! الان کجای این حرف منطقی نیست؟!

برخورد می کنین؟! برخورد کنین ببینم. چه آقای مودب و باتربیت و با وقاری!
جسم و بدن من رو یک مشت گوشت و چند تکه استخوان بیشتر تشکیل نداده. من آماده ام شما باهام برخورد کنین!
دست از «این کارام» بردارم؟ چه کارهایی؟
«جور دیگه ای» باهام برخورد می کنین؟ منظورتون رو ممکنه روشن تر بفرمایین تا همه متوجه بشن؟
این بار چندمه که چی رو دارین بهم می گین؟!

چه برخورد زیبایی دارین شما وقتی موردی رو کسی بهتون تذکر می ده!!!

اعلام خبرتون پر از ابهامه، اونوقت انتظار دارین کسی نیاد بهتون بگه درستش کنین؟!

PowerVu آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول