Xpelled Mentor
محل سکونت: The GR8 Gig in the Sky
سپاس: 35,479
در 11,020 پست 99,859 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Bryan Bros.
✔Sanaz Marand, Hingis, Evert, Black, Huber, Safina, Minella, Robson, Tsurenko, Bencic, Halep, Muguruza, Wozniacki, Siniakova, Diatchenko, Townsend, Gajdosova, Siegemund Pavlyuchenkova, Jovanovski, Gasparyan, Azarenka, Sharapova, Kirilenko, Rodionova, Lisicki, Shvedova, Goerges, Bacsinszky, Keys, Petkovic, Voegele, Rogers, Myskina, Svitolina, Makarova, Stosur, Mertens, Brengle, Strycova, Beck, Mattek, Falconi, Davis, Riske, Bertens, Dellacqua, Broady, Erakovic, J. Rae ✔Bahrami, N
|
قرعه ی تیم ها، شرایط محل برگزاری و نفرات شرکت کننده در دور دوم گروه های جهانی مسابقات تنیس Fed Cup 2011 زنان
WORLD GROUP SEMIFINALS
مرحله نیمه پایانی گروه جهانی
RUSSIA vs. ITALY
محل برگزاری: Sports Palace Megasport, Moscow, Russia
سطح: Hard (RuKortHard), سرپوشیده
نوع توپ: Dunlop Fort All Court
Vera Zvonareva (RUS) vs. Sara Errani (ITA)
Svetlana Kuznetsova (RUS) vs. Roberta Vinci (ITA)
Vera Zvonareva (RUS) vs. Roberta Vinci (ITA)
Svetlana Kuznetsova (RUS) vs. Sara Errani (ITA)
Ekaterina Makarova/Anastasia Pavlyuchenkova (RUS) vs. Alberta Brianti/Maria-Elena Camerin (ITA)
BELGIUM vs. CZECH REPUBLIC
محل برگزاری: Spiroudome, Charleroi, Belgium
سطح: Hard (Acrylic), سرپوشیده
نوع توپ: Dunlop Fort TP
Kirsten Flipkens (BEL) vs. Petra Kvitova (CZE)
Yanina Wickmayer (BEL) vs. Barbora Zahlavova Strycova (CZE)
Yanina Wickmayer (BEL) vs. Petra Kvitova (CZE)
Kirsten Flipkens (BEL) vs. Barbora Zahlavova Strycova (CZE)
An-Sophie Mestach/Alison van Uytvanck (BEL) vs. Iveta Benesova/Barbora Zahlavova Strycova (CZE)
-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-
WORLD GROUP PLAY-OFFS
مرحله پلی آف گروه جهانی 1
GERMANY vs. U.S.A
محل برگزاری: Porsche Arena, Stuttgart, Germany
سطح: Clay (Red Clay), سرپوشیده
نوع توپ: Dunlop Fort Clay Court
Andrea Petkovic (GER) vs. Christina McHale (USA)
Julia Goerges (GER) vs. Melanie Oudin (USA)
Andrea Petkovic (GER) vs. Melanie Oudin (USA)
Julia Goerges (GER) vs. Christina McHale (USA)
Anna-Lena Groenefeld/Sabine Lisicki (GER) vs. Liezel Huber/Vania King (USA)
SPAIN vs. FRANCE
با شرکت ارغوان رضایی تنیس باز فرانسوی-ایرانی
محل برگزاری: Club de Tenis Lleida, Lleida, Spain
سطح: Clay (Clay), Outdoor
نوع توپ: Dunlop Fort All Court
Maria Jose Martinez Sanchez (ESP) vs. Virginie Razzano (FRA)
Anabel Medina Garrigues (ESP) vs. Aravane Rezai (FRA)
Maria Jose Martinez Sanchez (ESP) vs. Aravane Rezai (FRA)
Anabel Medina Garrigues (ESP) vs. Virginie Razzano (FRA)
Lourdes Dominguez-Lino/Nuria Llagostera Vives (ESP) vs. Alize Cornet/Pauline Parmentier (FRA)
SLOVAK REPUBLIC vs. SERBIA
محل برگزاری: Sibamac Arena, Bratislava, Slovak Republic
سطح: Clay (Clay), سرپوشیده
نوع توپ: Wilson Australian Open
Dominika Cibulkova (SVK) vs. Bojana Jovanovski (SRB)
Daniela Hantuchova (SVK) vs. Ana Ivanovic (SRB)
Dominika Cibulkova (SVK) vs. Ana Ivanovic (SRB)
Daniela Hantuchova (SVK) vs. Bojana Jovanovski (SRB)
Daniela Hantuchova/Magdalena Rybarikova (SVK) vs. Jelena Jankovic/Aleksandra Krunic (SRB)
AUSTRALIA vs. UKRAINE
محل برگزاری: Glen Iris Valley Recreation Club, Melbourne, Australia
سطح: Clay (Red Clay), Outdoor
نوع توپ: Babolat VS
Jarmila Groth (AUS) vs. Olga Savchuk (UKR)
Anastasia Rodionova (AUS) vs. Lesia Tsurenko (UKR)
Jarmila Groth (AUS) vs. Lesia Tsurenko (UKR)
Anastasia Rodionova (AUS) vs. Olga Savchuk (UKR)
Sophie Ferguson/Sally Peers (AUS) vs. Yuliya Beygelzimer/Viktoria Kutuzova (UKR)
-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-
WORLD GROUP II PLAY-OFFS
مرحله پلی آف گروه جهانی 2
BELARUS vs. ESTONIA
محل برگزاری: Palace of Sport, Minsk, Belarus
سطح: Hard (Acrylic), سرپوشیده
نوع توپ: Wilson US Open Extra Duty
Victoria Azarenka (BLR) vs. Anett Kontaveit (EST)
Olga Govortsova (BLR) vs. Margit Ruutel (EST)
Victoria Azarenka (BLR) vs. Margit Ruutel (EST)
Olga Govortsova (BLR) vs. Anett Kontaveit (EST)
Victoria Azarenka/Olga Govortsova (BLR) vs. Maret Ani/Eva Paalma (EST)
SLOVENIA vs. CANADA
محل برگزاری: Teniski Klub Koper, Koper, Slovenia
سطح: Clay (Red Clay), Outdoor
نوع توپ: Wilson US Open
Masa Zec-Peskiric (SLO) vs. Rebecca Marino (CAN)
Polona Hercog (SLO) vs. Eugenie Bouchard (CAN)
Polona Hercog (SLO) vs. Rebecca Marino (CAN)
Masa Zec-Peskiric (SLO) vs. Eugenie Bouchard (CAN)
Andreja Klepac/Katarina Srebotnik (SLO) vs. Stephanie Dubois/Sharon Fichman (CAN)
SWITZERLAND vs. SWEDEN
محل برگزاری: TC Lido Lugano, Lugano, Switzerland
سطح: Clay (Clay), Outdoor
نوع توپ: Wilson US Open
Timea Bacsinszky (SUI) vs. Johanna Larsson (SWE)
Patty Schnyder (SUI) vs. Sofia Arvidsson (SWE)
Patty Schnyder (SUI) vs. Johanna Larsson (SWE)
Timea Bacsinszky (SUI) vs. Sofia Arvidsson (SWE)
Timea Bacsinszky/Patty Schnyder (SUI) vs. Sofia Arvidsson/Johanna Larsson (SWE)
i
فدراسیون جهانی تنیس ITF، به دلیل وقوع فاجعه ی مرگبار زلزله و سونامی در کشور ژاپن و به دلیل حفظ امتیاز میزبانی این کشور برای آینده، دیدارهای تیم ژاپن را در مرحله پلی آف گروه 2 جهانی مقابل آرژانتین، تا روزهای 16-17 جولای 2011 به تعویق انداخت.
ویرایش توسط PowerVu : 04-16-2011 در ساعت 08:36 AM
|