نمایش پست تنها
قدیمی 07-18-2013, 12:00 PM   #520
mspayam
Moderator

آواتار mspayam

پستها: 1,137
سپاس: 2,347
در 1,048 پست 7,309 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Federer, Nadal, Sharapova, Azarenka

نقل قول:
نوشته اصلی توسط Paymaan نمایش پست ها
من فک نمیکنم این راکت BLX Blade 98 باشه . محمد وزنش چطوری میشه اونوقت ؟ همون گوشت کوبه سابقه ؟
پیمان جان این راکت جدید فدرر هنوز به طور رسمی اعلام نشده که چیه. از نظر ظاهری شبیه Blade 98 (بدون اون سه حرف BLX) هستش. بر طبق گفته ی لینک زیر هرچی هم که باشه بر طبق نوشته ی این لینک نیت فرگوسن از P1 سایر ویژگی هاش از قبیل وزنش رو برای فدرر تغییر خواهد داد:

http://www.tennisthis.com/federer-co...acquet-switch/

راستی این هم لینک دانلود اون فایل مصاحبه با نیت فرگوسن از P1 که لینک یوتیوبش رو گذاشتم.
http://www.mediafire.com/download/u6...iority_One.mp4

نقل قول:
نوشته اصلی توسط Mohammad نمایش پست ها

به نظر من هیچ ربطی به توطئه نداره، چه لزومی داره این کارا؟ من معمولا حرف هر کسی رو نقل قول نمیکنم که احتمال اشتباهش زیاد باشه، اتفاقا خیلی از کساییکه این اطلاعات رو اونجا میرسونن، آدمهای معتبری هستند که این مقایسه ها را با دیدن و مقایسه راکت پرو ها با نسخه های ریتل انجام دادن، مثلا براشون زه کشیدن یا ازشون راکت گرفتن و یا تو تمرین دیدنشون و ...
آدمهای معتبری تو اون فروم عضو هستند بر خلاف MTF ، کسایی مثل ویل همیلتون، جان یندل و ... اونجا اکانت دارن. مثلا من چند وقت پیش عکس ته کفش راجر رو در کنار عکس نسخه ریتل گذاشتم اینجا که توش معلوم بود حتی ته کفش هم چقدر فرق داره نسخه اصلی تا نسخه بازار، دیگه راکت جای خود داره.
در مورد جوکوویچ، نخیر ایشون قبل از ویلسون با هد بازی میکردن بعد با ویلسون قرارداد بست و دوباره بعدش به Head بازگشت.

یکی دیگه از پینت جاب های تابلو، تکنولوژی کرتکس ببولا هست که مثلا روی راکت نادال اصن وجود نداره!! و فقط رنگش هست!
محمد جان
بحث اینجا در مورد این نیست که آیا آدم های معتبر توی تاک تنیس هستن یا نه، اتفاقاً غیر از همینایی که می گی یه نفر هم از بابولات هست که میاد و به پرسش های اعضا در مورد محصولات جدید و سایر چیزا جواب می ده و شاید خیلیای دیگه هم باشن که من نمی شناسم. اما این ادعایی رو که شما می کنی ربطی به حضور اون ها توی فوروم نداره. آیا ویل همیلتون و جان یندل همچین چیزی رو گفتن؟
من خیلی خوشحال می شم که اگه اطلاعات غلطی دارم تصحیحشون کنم و از دوستان باسوادی مثل شما چیز یاد بگیرم. به همین دلیل هم خیلی علاقمندم که بدون منبع دقیق این حرفی که شما می زنی کجاست. من منابعم رو نوشتم اون بالا و اگه شما هم لطف کنین و منابعتون رو جزیی تر بگین می تونیم دقیقتر در موردشون صحبت کنیم.
در مورد راکت نواک هم من بر طبق مسابقاتی که دیده بودم و چیزی که توی ویکیپدیا بود گفتم:

Entering the pro circuit, Djokovic used Wilson rackets, continuing so until the end of 2008. At that time, he switched to Head racket

اون دورانی که از نظر شما نواک راکت هد داشته و هنوز سراغ ویلسون نیومده بوده چه سال هایی بودن؟
mspayam آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
4 کاربر زیر از شما کاربر گرامی mspayam به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند: