نمایش پست تنها
قدیمی 10-19-2014, 02:03 AM   #193
S.A.IVI.A.N
Former Staff

آواتار S.A.IVI.A.N

پستها: 831
سپاس: 14,528
در 826 پست 5,963 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: رافااااااااا!(ONLY)
پیش فرض پاسخ : بحث و تبادل نظر پیرامون مسترز شانگهای 2014

مرسی شهاب جان
با کلیت صحبت هات موافقم و بحثی وجود نداره.
اصلا بحث سر فیلد نبود. بحث سر یه دو مسئله کوچیک در مورد هد تو هد و مچ آپ بود.که حرفا زده شدن. اصلا ما اینجا هستیم که باهم تبادل اطلاعات کنیم ،بحث کنیم و از همدیگه چیز یاد بگیریم. و الا دعوا و دشمنی وجود نداره. اساسا من یکی که از کل کل خوشم نمیاد و تا الان هیچوقت کل کل نکردم . هر حرفی زدیم نظری بوده که صحیح یا غلط نظر شخصی بوده.هرکس از منظر خودش به مسائل نگاه میکنه.
در مورد فیلد هم منم تصمیم گرفته بودم که دیگه صحبت نکنم.درست باشه یا غلط دردی رو دوا نمیکنه و چیزی رو تغییر نمیده. الانم من بحثی در این مورد نکردم ،دوستان بحث رو بردن به اونجا.
در مورد حرف چت باکس هم خودم گفتم که این حرف رو زدم

نقل قول:
نوشته اصلی توسط S.A.IVI.A.N نمایش پست ها

من هرگز نگفتم آگسی اسطوره ست چون در 35 سالگی گرند گرفته. لطفا صحبت های من رو وارونه اینجا نگید. سینا جان بود بعد از قهرمانی سینسی یا رسیدنش به فینال گفت این چه فیلد طلایی هست که فدرر 33 ساله مسترز میبره یا راحت میاد فینال (یه همچین چیزی گفت) منم در جهت کل کل گفتم نه فیلد طلایی زمانیه که آگسی 35 ساله گرند میبرد. و این خیلی تفاوت داره با حرف شما. آره میدونم آگسی آخرین گرند رو 33 سالگی برده و در 35 سالگی به فینال رسیده و در 34 سالگی مسترز میبرده. همه اینا رو میدونیم.
اما مرتضی میگفت من گفتم اسطوره یعنی آگسی که 35 سالگی گرند برد!
ومن لفظ اسطوره رو واسه آگسی بکار نبردم. ضمن اینکه منظور من از اون حرف جواب حرف سینا جان بود که به سن و 33 سالگی اشاره کرد و منم خواستم بگم آگسی هم این شرایط رو داشته.

در مورد راجر هم فکر نکنم کسی نیاز به مطالعه داشته باشه . کسی هم منکر بزرگیش نشد. من یکی که با دیدن تنیس بزرگ شدم.ماهم مثل شما اوج فدرر رو لمس کردیم.
شما هم از اینکه قبول داری بعضی وقت ها ادبیات صریحی داشتی نکته خوبیه و جای تحسین داره و امیدوارم بقیه دوستان هم که گاها در جواب حرف مخالف لااقل تو این انجمن بی محابا صحبت میکنن و گاها از منظر بالا به بقیه نگاه میکنن تغییر منش بدن. و بهتره همه ما عادت کنیم که تحمل نظر مخالف رو داشته باشیم!
S.A.IVI.A.N آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
5 کاربر زیر از شما کاربر گرامی S.A.IVI.A.N به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند: