نمایش پست تنها
قدیمی 01-22-2012, 08:42 PM   #23
Ahoura
Former Staff

آواتار Ahoura

پستها: 2,472
سپاس: 15,938
در 2,464 پست 29,057 بار سپاسگزاری شده

آزارنکا برای دومین بار در کوارتر فینال استرالیا

راند 4 مسابقات استرالیا بامداد امروز در بخش زنان آغاز شد. در بازی اول در کورت راد لیور ویکتوریا آزارنکا از بلاروس در مقابل ایوتا بنسووا از چک قرار گرفت. آزارنکا در این دیدار هم همچون مسابقات قبل آماده ظاهر شد و فرصتی به حریف چکی خود نداد او بازی رو در دو ست و با نتایج 6-2 6-2 به سود خود به پایان برد. آزارنکا در چهار بازی فقط 12 گیم را به حریفان خود واگذار کرده.
آزارنکا پس از بازی گفت : " من فکر می کنم در حال حاضر در بهترین فرم بدنی هستم. بنابر این این موضوع می تونه به تمام قسمت های بازی من کمک کنه.من احساس می کنم الان می توانم برای مدت طولانی بازی کنم و در هر امتیاز تمام تلاشم را بکنم. "

آزارنکا باید در کوارتر به مصاف اگنیسزکا رادوانسکا از لهستان بره. رادوانسکا امروز در 54 دقیقه موفق شد از سد جولیا جورجس از آلمان عبور کنه.

آمار بازی :

لی نا نتوانست انتقام فینال 2011 را بگیرد

در دیگر بازی این مرحله کیم کلایسترز بلژِیکی به مصاف لی نا از چین رفت. دو تنیسور فینالیست پارسال امسال در مرحله کوارتر به مصاف هم رفتند. کلایسترز این بار هم در سه ست لی نا را ناکام گذاشت. چند گیم پس از آغاز بازی مشکلی در مچ پای کلایسترز به وجود اومد و کار رو برای بلژیکی سخت کرد. او در ست اول با وجود مصدومیت به مبارزه ادامه داد اما نتوانست کاری از پیش ببرد و ست را با نتیجه 6-4 به حریف چینی واگذار کرد. در ست دوم کلایسترز علی رغم آسیب دیدگی پا به پای لی نا مسابقه داد تا کار به تای بریک کشیده شود. لی نا تای بریک را بسیار خوب آغاز کرد و 6-2 پیش افتاد . در این وضعیت دیگر خوش بین ترین طرفداران کلایسترز هم امیدی به پیروزی نداشتند. تقریبا کار تمام شده بود. اما کلایسترز کهنه کار با تجربه و مهارتی که داشت تونست خودش را به شکل معجزه آسایی در تورنمنت نگه داره و با سیو کردن 4 تا مچ پوینت ست رو با نتیجه 7-6 پیروز بشه. نتیجه مساوی شده بود اما لی نا ضربه شدیدی از نظر روحی خورده بود . لی نتوانست در ست سوم بازی دو ست قبل را تکرار کند و در این ست هم 6-4 بازی رو به کلایسترز واگذار کرد و در نهایت 2-1 شکست خورد تا علی رغم داشتن 4 مچ پوینت باز هم در ملبورن در مقابل کیم کلایسترز ناکام بماند.
کلایسترز پس از بازی گفت : " من نمی تونم باور کنم که پیروز شدم. من قبل از بازی هم می دونستم که کار سختی امروز دارم . من دوست نداشتم این مسابقه آخرین بازیم در استرالیا باشه. "

آمار بازی :

ووزنیاکی حریف کلایسترز در کواتر

در دیگر بازی سید اول مسابقات کرولاین ووزنیاکی از دانمارک به مصاف یلنا یانکوویچ از صربستان رفت. کرولاین ووزنیاکی روز سختی رو در مقابل شماره یک سابق نداشت. او بازی رو در دو ست با نتایج 6-0 7-5 به سود خود به پایان برد. یانکوویچ امروز تنیس بسیار ضعیفی از خود ارایه داد . او در دو ست 50 تا انفورسد ارور و 7 تا دابل فولت داشت. هر چند که ووزنیاکی هم امروز بسیار هوشمندانه ظاهر شد و در تک تک امتیازات با تمام وجود مبارزه می کرد.
ووزنیاکی پس از این مسابقه گفت : " او ( یانکوویچ ) بازی رو خیلی خوب آغاز کرد. من فکر نمی کردم بتونم به سادگی از سد او عبور کنم. او خیلی خوب مبارزه می کند و مسابقه دادن با او کار آسانی نیست . من خیلی خوش حالم که الان اینجام و تونستم بازی رو پیروز بشم. "

آمار بازی :

ویرایش توسط Ahoura : 01-22-2012 در ساعت 09:19 PM
Ahoura آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
21 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Ahoura به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند: