نمایش پست تنها
قدیمی 01-11-2016, 01:43 AM   #203
behsen
Senior Member

آواتار behsen

پستها: 153
سپاس: 257
در 153 پست 1,035 بار سپاسگزاری شده
پیش فرض پاسخ : کلوپ هواداران نوواک جوکوویچ؛ سونامی صربستانی دنیای تنیس

خب تعطیلات خیلی زود گذشت و 2016 رو هم شروع کردیم. امسال بدون شک مهمترین سال برای جوکو و هواداراشه، اگه میخواد جایگاه خودشو تو تاریخ تنیس بالاتر ببره و جاودانه بشه باید از 2016 به بهترین شکل ممکن استفاده کنه. جوکو اگه بتونه فقط 7 8 ماه این فرم فوق العاده ای که تو یک سال و نیم اخیر داشته رو حفظ کنه میتونه نام خودش رو نه تنها در تنیس که در تاریخ ورزش جهان جاودانه کنه.

همونطور که خود نواک گفته مهمترین اهداف امسالش کسب رولند و طلای المپیکه اما بعید میدونم از کنار بقیه گرندها به سادگی عبور کنه. استرالیا تنها گرندیه که میتونه توی تعداد قهرمانیاش در آینده رکورد شکنی کنه، ویمبلدونم که همیشه براش جذابیت و هیجان خاصی داشته تو سالهای اخیر.

خیلیها منتظرن ببینن فرم فوق العاده ی جوکوی 2015 در سال 2016 هم ادامه پیدا میکنه یا این بازیکن دچار افت میشه. با نمایشی که نواک تو دوحه از خودش نشون داد من بعید میدونم به این زودی و به این سادگی این قدرت و آمادگی عجیبش رو از دست بده. در واقع اختلافی که جوکو با سایر تنیسورها ایجاد کرده اینقدر زیاده که حتی فکر کردن به باخت و حذف جوکو تو هر تورنومنتی سخت باشه.

در نهایت من فکر میکنم کلید کار برای نواک استرالیا باشه، اگه بتونه امسال رو هم با قهرمانی تو ملبورن شروع کنه قطعا شانس فوق العاده زیادی واسه قهرمانی تو هر 4 گرند داره، هر چند من به 3 گرند و طلای المپیک هم راضیم مسترزم هر چی گرفت خدا بده برکت، 3 4 تاشم کافیه

اینم سه تا عکس از دیداری که در پایان نادال گفت تا حالا تو عمرم نمایشی به خوبی این بازیِ جوکوویچ از هیچ تنیسوری ندیدم

behsen آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
3 کاربر زیر از شما کاربر گرامی behsen به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند: