نمایش پست تنها
قدیمی 10-27-2013, 11:04 AM   #1
Ahoura
Former Staff

آواتار Ahoura

پستها: 2,472
سپاس: 15,938
در 2,464 پست 29,057 بار سپاسگزاری شده
پیش فرض یانکوویچ : سرنا بهترین است اما نیاز دارد کمی جوانمردانه تر بازی کند

یلنا یانکوویچ پس از شکست سه سته در سمی فینال تور نهایی زنان ( استانبول ) از سرنا ویلیامز کمی انتقاد کرد و معتقد است سرنا باید کمی جوانمردانه تر در زمین حاضر شود . در بازی که روز گذشته انجام شد سرنا ظاهرا از نظر فیزیکی دچار مشکل بود و نمی توانست به درستی در زمین حرکت کند.
" من اصلا ندیدم زمانی که در مسابقه جلو است دچار مشکل باشد . هر موقع در بازی که جلو می افتاد خیلی خوب در زمین حرکت می کرد ، به توپ ضربه میزد و بهترین سرویسش را وارد زمین من میکرد . هر موقع من در بازی جلو می افتادم شروع میکرد به سرویس آهسته زدن و دیگه به درستی در زمین حرکت نمی کرد . این یک چیزی هست که توجه شما رو به عنوان بازیکن خودش جلب می کنه . این اولین بار نیست که در بازی مقابل من این کار رو انجام میده . شاید این روش مسابقه دادن او هست و یا شاید این روش مسابقه دادن او با من است . بازیش دچار افت میشد اما در امتیاز های مهم و حساس سطح سرویسشو بالا میبرد و بهترین سرویس را میزد. بنابر این شما در هر زمان باید در حالت اماده باش باشید . شما واقعا نمی دونید که الان می خواد آرام سرویس بزند یا محکم و این کار رو سخت می کنه . تمرکز کردن در چنین وضعیتی دیگر کار راحتی نیست . این برای من مهمه که بتونم بر روی بازی خودم تمرکز پیدا کنم . اینجور حرکات روی من تاثیر میزاره و اجازه نمیده بازی خودم را انجام دهم . فکر می کنم که او با اختلاف بسیار زیاد بهترین بازیکن جهان است اما وقتی شما بازی می کنید چه زمانی که دارید پیروز می شوید و چه زمانی که شکست می خورید بهتر است جوانمرد بودن خود را در مسابقه حفظ کنید . "

Saturday, October 26, 2013 /by Matt Cronin
Ahoura آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
24 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Ahoura به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند: