نمایش پست تنها
قدیمی 01-28-2012, 08:59 PM   #64
NimaRafi
Senior Member

آواتار NimaRafi

پستها: 364
سپاس: 6,526
در 368 پست 4,053 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: راجر فدرر-نواك جكوويچ-کارولاین ووزنياكي-ماریا شاراپوا- انا ایوانوویچ- پترا كويتوا -برنارد تومیک-سمپراس-استوسر-رانویچ

تنیس آزاد استرالیا-فینال- باز هم نواک در مقابل رافا
نواک جکوویچ مدافع عنوان قهرمانی،پس از شکست دادن دوست و رقیب دیرینه ی خود اندی ماری در یک ماراتن حماسی این بار به در فینال به مصاف رافائل نادال اسپانیایی می رود،ستاره ی 24 ساله ی صربستانی روز یکشنبه شانس این را دارد که با غلبه بر مرد شماره 2 جهان، تعداد گرند اسلم های خود را افزایش دهد.

نواک گفته:"هیچ شکی در آن نیست که یک بازی فیزیکی دیگر در مقابل من قرار دارد،من باید بهترین شکل ممکن ریکاوری کنم زیرا من فقط یک روز و نیم وقت دارم،من سعی میکنم تا انجا که ممکن است خواب خود را تنظیم کنم و با یک بازیابی خوب خود را برای یک بازی زیبا در فینال آماده کنم و این برای من بسیار حیاتی است چون که رافا اندام و فیزیک بدنی بسیار خوبی دارد و خوب هم از این فیزیک بدنی بهره می گیرد.به هر حال روز فوق العاده ای خواهد بود،او(رافا) قطعا می خواهد برنده باشد،اگر من قادر به انجام بازی همیشگی خود باشم ،قطعا برنده خواهم بود.من می دانم که ممکن است یک پیش زمینه ی ذهنی وجود داشته باشد که این مسابقه برای من آسان است چون من سال پیش 6 بار او را شکست داده ام و موفقیت ها بسیاری در مقابلش کسب کردم،ولی از سویی دیگر امسال یک سال جدید است و این یک چالش جدید است،و وضعیت نیز متفاوت است،او یک روز بیش از من فرصت داشته و این خود یک مزیت است."

آمار هد تو هد این دو 13-16 به سود رافائل نادال می باشد،اما در سال گذشته نواک جکوویچ توانست 6 بار اسپانیایی را شکست دهد،دو بار در فینال گرند اسلم ها(ویمبلدون و یواس اپن) و چهار بار در مسابقات 1000 امتیازی تورATP(ایندین ولز،میامی،مادرید،رم).

NimaRafi آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
17 کاربر زیر از شما کاربر گرامی NimaRafi به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند: