نمایش پست تنها
قدیمی 03-12-2014, 01:43 PM   #60
Roger Federer#1
Senior Member

آواتار Roger Federer#1

پستها: 228
سپاس: 2,788
در 226 پست 2,095 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: "راجرفدرر افسانه ایی" "خوان مارتین دل پوترو" "داوید فرر" "الکساندر زوارف"
پیش فرض پاسخ : بحث و تبادل نظر پیرامون مسابقات ایندین ولز 2014

نقل قول:
نوشته اصلی توسط PowerVu نمایش پست ها

درود بر تنیس‌تاکرزی‌های گرامی

با پوزش از همگی دوستان. اگر ممکنه، چون دوست خوب و عضو تازه فروم جناب آقای swiss express که ورودشون به تنیس تاکرز رو در وهله‌ی نخست خدمتشون خیر مقدم و تبریک عرض می‌کنم، با نوشتن تحلیل‌ها و نظرات شخصی‌شان به زبان انگلیسی همان‌طور که در پست بالا اشاره کرده‌اند، احساس راحتی بیشتری می‌کنند و برخی معانی، واقعاً زیبایی و منظور خود را با ترجمه از دست می‌دهند و از آن‌جا که به شخصه به عنوان یک زبان آموز، همیشه خیلی دوست داشتم که تحلیل‌ها و دست نوشته‌های تنیسی یکی از هموطنانم که همانند خودم عاشق و دل‌باخته‌ی تنیس است را بخوانم، به این وسیله می‌خواستم از محضر شما عزیزان درخواست و خواهش کنم، با توجه به این‌که تحلیل‌های آقای swiss express عزیز، نظرات و بیان استنباط شخصی ایشان و نه Copy و Paste از یک وب‌سایت و یا جای دیگری است، اگر امکان داره، اجازه بفرمایید اگر به شخصه علاقه دارند، همچنان به زبان انگلیسی نظراتشون رو در فروم بنویسند تا علاقه‌مندان بتوانند کما فی السابق از خواندن مطالب بهره‌ی وافی و لازم را ببرند.

سپاس از عنایت تک تک شما سروان ارجمندم

منم موافقم واقعا زیبا تحلیل میکنن دیگه فکر نکنم کسی تو این انجمن باشه که لااقل یخورده از زبان بلد نباشه بعضی مواقع واقعا تحلیلاشون شاهکار هستش.
مرسی دوست گرامی swiss express عزیز.
Roger Federer#1 آنلاین نیست.  
10 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Roger Federer#1 به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند: