نمایش پست تنها
قدیمی 04-16-2015, 03:17 PM   #13
Mahdi Naji
Senior Member

آواتار Mahdi Naji

پستها: 372
سپاس: 1,361
در 368 پست 2,768 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: ROGER FEDERER/Novak Djokovic/Maria Sharapova/genie bouchard/Rafa Nadal/Bryan brothers/Andy Murray/stan wawrinka/vicka Azarenka
پیش فرض پاسخ : بحث و تبادل نظر پیرامون مسترز مونت کارلو 2015

خب دو تا اجرای کاملا افتضاح رو تا این جا داشتیم
استن که واقعا پیش بینی می شد خوب بازی نکنه البته کمی به نظر می رسید که شاید مصدوم باشه.بکهند هاش خوب نبود و خطا های زیادی توی بازیش داشت و به هر حال دیمیترو هم که واقعا خوب بازی کرد و پسیو نبود.
اما راجر......در واقع ترس بازی کردن جلوی مونفیلس توی خاک رس به نظر من روش تاثیر گذاشت.خیلی پسیو بود و اصلا نمی تونست روی بازیش تسلط داشته باشه و در واقع بازی دست مونفیلس بود....حتی اگر راجر پوینت می گرفت.باخت خیلی بدی بود چون اصلا انتظار نمی رفت که در این مرحله حذف بشه و البته به این راحتی.اما به نظر من چیزی که ادبرگ باید به راجر بگه اینه که اگر کورت خاک رسه دلیل نمیشه کم بیای جلو.حتی اگر همون بازی با نواک پارسال در همین تورنمنت رو نگاه کنیم می بینیم که واقعا پسیو نیست و قشنگ بازی خودشو میکنه.امروز و حتی دیروز من راجر ندیدم.پسیو بود و اسپین بی اندازه می داد چیزی که جلو ی مونفیلس کار اشتباهیه. در کل امروز راجر از قوه ی هوش و مغز خودش اصلا استفاده نمی کرد و خودش رو وسط بازی گم کرده بود و این اون چیزیه که طی پارسال و امسال من خیلی کم دیدم...تقریبا مثل بازی با سپی بود.اما در مورد مونفیلس باید بگیم که توپ ها رو خوب توی زمین نگه می داشت و راجر هم که کلا نمی دونست باید چکار کنه خیلی راحت آنفورس می داد چیزی که برای ما واقعا عذاب آور مخصوصا روی مچ پوینت.به هر حال چیزی که راجر میی خواست اتفاق نیفتاد و هنوز نمی تونه روی خاک بازی کنه و عیب های زیادی توی بازیش هست و حالا باید ببینیم توی مادرید و یا استانبول می تونه ی راجر در سطح خوب برای رولند از خودش بسازه یا نه! البته رم رو شاید بازی نکنه ولی این که هنوز تا امتیاز آخر تلاش خودشو می کنه خوبه.
امیدوارم دو بازی بعدی جالب باشن...گر چه این ایزنر که شل می زنه!
Mahdi Naji آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
6 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Mahdi Naji به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند: