نمایش پست تنها
قدیمی 10-09-2013, 09:36 PM   #8
Sorou$h
Novak's Fan

آواتار Sorou$h

پستها: 765
سپاس: 1,953
در 707 پست 7,155 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Novak Djokovic & Sloane Stephens & Garbine Muguruza

طرفداراستثنایی . درباره احترام و تحسین بین راجر فدرر و رافائل نادال صحبت کرده ایم. اما هرگز تماشاگری دیده اید در یک لحظه و زمان طرفدار هر دو آنها باشد؟ اینجا یک طرفدار منحصر بفردی در طی مسابقه دوبل راجر فدرر در تورنمنت شانگای دیده میشود که با غرور بخاطر فدرر پرچم سوئیس بدست دارد اما روی تی شرتش کلمه واموس رافا دیده میشود . یک طرفدار فدالیست کاملا اینطور نیست؟

فدرر درباره نادال و نادال درباره فدرر . راجر فدرر بی پرده اعلام کرد او بزودی باز نشست نخواهد شد . او گفت : سال بعد سال مهمی خواهد بود . از طرف دیگر راجر فدرر حرفهای مهمی برای دوست و حریف قدیمی اش رافائل نادال بیان کرد . بازیکن راست دست سوئیس گفت : من به یک بازگشت باور نکردنی فکر میکنم هیچ شکی هم در این مورد ندارم . یک سال قبل مردم میگفتند او (نادال) هزگر احتمال ندارد تنیس بازی کند . یک سال بعد او شماره 1 شد . بدین گونه است که چقدر در تنیس زود تغییرات بوجود میاید که مهم است. گاهی اوقات شما افراط زیاد دارید و خیلی سریع مینویسید یک بازیکن کارش تمام شده است . فدررگفت : او برای بازیکن چپ دست مایورکایی (نادال)خشنود است. من بسیار خوشحالم که رافا خودش را بطور شفاف اثبات کرد و دیگر برای کسی مانند او هرگز شما نمی نویسید کارش تمام است . یو اس اپن پیروزی شگفت انگیزی بود و ببینیم نادال درباره فدرر چه گفت . نادال گفت : او برای تورنمنت آخر فصل در لندن انتخاب میشود . من در این باره شکی ندارم . او هیچ مشکلی در این مورد نخواهد داشت . حتی اگر امتیازات زیادی هم روی امتیازات فعلی اش نگذارد . من احساس میکنم او در این بخش آخر از فصل همیشه خوب بازی کرده است . او همیشه نتایج مثبتی داشته است . من واقعا احساس میکنم او آن را انجام خواهد داد . او بازیکن بزرگی است و من مطمئنم او آنجا (لندن) خواهد بود و برای عنوان میجنگند .
عکس : راجر فدرر و رافائل نادال درحال حال دادن به یکدیگر میباشند .

و اما راجر فدرر چه گفت ؟ راجر فدرر بازگشت خوبی داشت و موفق شد آندریاس سپی از ایتالیا را با نتایج 6-4/6-3شکست دهد . او در گیم 5 ام برک شد و 2-3 عقب افتاد . فدرر گفت: دقیقا یک ترکیب دشواری بود وقتی من برک شدم قادر بودم بلافاصله با توپهای استفاده شده (توپها قبل از تعویض) برک را برگردانم . سپس با تعویض توپها من واقعا در مسابقه بودم . مهم بود شاید میتوانم بگویم 20 دقیقه بعد یک ست و یک برک جلو بودم و احساس راحتی داشتم . اگر چه هنوز مسابقه دشوار بود . سپی هم کارش را خوب انجام میداد و از نظر گیم چسبیده به من حرکت میکرد . این یک نوعی از مسابقه بود که شما در چنین شرایط بخصوصی میخواهید . فدرر در پی اجرای خوب در شانگای میباشد تا مکان خود را در 8 نفر برتر برای قهرمانی آخر فصل مهر و موم کند . او 6 بار قهرمان تورنمنت آخر فصل میباشد که 2 بار آن در سالهای 2006 و2007 در همین شانگای بود . فدرر اکنون برای تورنمنت آخر فصل لندن در مکان 7 ام قرار دارد .
عکس : امروز در بین طرفداران راجر فدرر حریف قدیمی و دوست صمیمی اش رافائل نادال بهمراه دوستش مارک لوپز دیده میشد که برای پوئنهای فدرر شادی میکردند.

(تمامی مطالب توسط آقای علیپور عزیز ترجمه و تنظیم شده است)

Sorou$h آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
38 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Sorou$h به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند: