نمایش پست تنها
قدیمی 01-28-2019, 12:16 PM   #24
مسعود 289
Senior Member

آواتار مسعود 289

پستها: 755
سپاس: 1,202
در 404 پست 773 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: کسی نیست جز کاملترین تنیسور تاریخ نواک جوکوویچ . کسی که میتونه بعد از بازنشستگی برترین و پرافتخارترین تنیسور تاریخ هم محسوب بشه.
پیش فرض پاسخ : رکوردهای Novak Djokovic...نواک جوکوویچ اسطوره صرب

نواک جوکوویچ پس از کسب قهرمانی در اوپن استرالیا با پیروزی برابر رافائل نادال گفت :
" درست به موقع در بالاترین سطح بازی کردم. در شرایطی که شما با نادال بازی دارید و بازی بسیار مهمی هم هست ، بله ، فوق العاده بود. همیشه باور داشتم که میتوانم به این شکل بازی کنم و تجسم می کردم که به این روش بازی میکنم. در همچین سطحی و در چنین شرایطی ، واقعا بازی بی نقصی ارئه کردم. اینکه توانستم رکورد پیت سمپراس رو پشت سر بگذارم ، واقعا نمی توانم توصیفش کنم. تاریخ سازی در ورزش چیزی است که برای من براستی مهمه. البته که انگیزه ای برای منه. بازی کردن در گرند اسلمها ، مهمترین رویداد تنیس مهمترین هدف من در این فصل و فصول در راهه. میخواهم تمرکزم رو بزارم روی اینکه بازیم رو بهبود ببخشم و از نظر ذهنی ، فیزیکی و احساسی بخوبی خودم رو حفظ کنم که بتوانم برای سالهای بیشتری در بالاترین سطح مبارزه کنم و بالاخره برای شکستن رکورد راجر فدرر نهایت تلاشم رو بکنم."

امروز نواک هفته ۲۳۶ صدرنشینی را تجربه میکنه و برای شکستن رکورد فدرر فقط ۷۵ هفته نیازداره .حدود یک سال و نیم
این در حالیه که صدرنشینی نواک تا ویمبلدون تقریبا تضمین شده است یعنی ۲۵۵ هفته فعلا قطعی شده

ویرایش توسط مسعود 289 : 01-28-2019 در ساعت 12:34 PM
مسعود 289 آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول