نمایش پست تنها
قدیمی 04-13-2010, 07:40 AM   #17
Mohammad Reza
Former Staff

آواتار Mohammad Reza

پستها: 2,097
سپاس: 16,684
در 2,094 پست 23,774 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: فقط و فقط راجر فدرر بزرگ

سلام..كل كلاي جالبي است،البته قديمي..بحث هاي متفاوتي در مورد باخت هاي روجر در مسترز ها شده ولي اون چيزي كه واضح و معلومه اينه كه روجر اصلا علاقه اي به باخت نداره..
اون چيزي كه معلومه راجر اصلا دوست نداره در مسترز ببازه،اينكه خيلي خيلي معلومه.مگه ميشه يه نفر بخواد الكي الكي ببازه و بگه من حوصله بازي نداشتم.درسته واسه گرنداسلم بيشتر مايه ميزاره ولي به مسترزم توجه داره و بيخيال بازي نميكنه.
مث اينه كه من بگم برم تو جشنواره تئاتر طنز هر چي شد كه شد!!مگه ميشه،ولي تو جشنواره استاني فجر بيشتر مايه بزارم..خب معلومه بنده تو هر دو جشنواره تمام تلاش خودم و ميكنم كه كار موفقي به بيرون بدم و بتونم موفق باشم..درسته كه فجر مهمتر و مث گرند اسلمه ولي براي طنزم تلاش خودم و ميكنم.
بايد منصف باشيم.مثلا آقاي PowerVu بعضي از كلام ها يشان درسته و بعضيشون هم خيلي ديگه دور از انصافه..البته مطمئنن آقاي PowerVu شخصيت بزرگي است.من از روي نوشتن جملاتشون فهميدم انسان فهميده اي است..اين كل كل ها نيز ميتواند مفيد باشد چون اطلاعات تنيسي ما را افزايش ميدهد..
Mohammad Reza آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
9 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Mohammad Reza به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند: