نمایش پست تنها
قدیمی 11-27-2009, 03:43 PM   #1008
ღஜGran Rafaஜღ
Rafa's Fan

آواتار ღஜGran Rafaஜღ

پستها: 656
سپاس: 7,789
در 659 پست 3,780 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: ::::::::::::> RAFAEL NADAL

این متن فارسی این مصاحبه است زیاد معنی این جالب نیست اما بدر تون میخوره

سوالاتی برای رافا : هدف اصلی من این است که در سال 2010 برنده ویمبلدون دوباره

رافا ، شما شام را طبخ شده توسط خودتان؟ و چگونه شما را از آشپزی شما چیست؟
هو شیائو ، از چین

RN : نه ، که من فقط در ویمبلدون و یک بار بسیار کمی را در خانه انجام دهد. من محدود است ولی در عوض من واقعا خوب است.

است بارش برف در تپه جایی که من زندگی می کنند وجود دارد. آیا شما مانند برف و آیا تا بحال skied؟
مایلز

RN : بدون من نیست.

رافا عزیز!
من می دانم ، که آن را نمی مهم در بازی خود ، چیز اصلی -- که پیروزی های خود را. آن را به سادگی جالب توجه است که : شما را به آستین کوتاه و شلوار کوتاه مدت بازگشت در سال آینده؟
سپاس از شما ، بهترین شانس!
با عشق ، طرفداران خود را Paolina

RN : بله ، که بخشی از گذشته و شاید در آینده دراز مدت ، اما نه در هر زمان به زودی.

من می دانم قبلا به شما کمک بسیاری از افراد مبتلا به دوره مقدماتی خود ، و من تعجب اگر شما همیشه می خواهم یک سیاست را در آینده به منظور تلاش برای ساختن دنیا مکان بهتری باشد؟ یا کسی که مانند ما شاهزاده دیانا که بود ، او بود با نام مستعار "ملکه قلب ها" را به عنوان او کمک کرد بسیاری از مردم و علل خوبی برای توجه عمومی به ارمغان آورد.
شما را فوق العاده "سلطان قلب ها" را به عنوان به شما آنقدر دلسوز و مردم به شما گوش کند. (من برای شما اگر می توانستم رای!)
abrazos Besos ý
ژولیت Westbrook - فینچ (انگلستان)

RN : نه ، من نمی سیاستمدار خواهد شد. قطعا من را به جهانی بهتر را در من راه خود را خاص از کمک و نه از طریق سیاست را امتحان کنید. Youa دوباره به من بسیار مهربان مقایسه با شاهزاده دایانا ، اما من فکر نمی کنم من همه جا نزدیک است.

Hola از پورتوریکو! بنابراین ، من شگفت زده شد : هر بار که من شما را در تلویزیون و یا ورود شما را دیده ، من را دیده اند ، هرگز شما را پوشیده هر عینک آفتابی. آیا شما همیشه عینک آفتابی می پوشند و یا اینکه شما فقط می خواهم با استفاده از آنها را ندارند؟ همچنین ، اگر شما آنها را می پوشند ، don't شما سر درد تند و زننده را از داشتن خورشید در چشمان شما تمام وقت (چون شما خارج از منزل بسیاری از زمان)؟؟ تشکر از شما و Vamos!
Yaritza از پورتو ریکو

RN : من آنها را می پوشند اما نه خیلی اوقات ، شما درست می گویید.

آنقدر مطبوعات در مورد شما و بازی را شما نوشته شده است و عمل کردن به شما همیشه خواندن هر یک از آن ، یا می شود که بیش از حد خسته کننده؟ من منابعی در مورد صفحات ورزشی صحبت کردن ، مانند تایمز ، Marca و Espn؟
گیل لئون ، لندن

RN : من خواندن بسیاری از آنچه در اینترنت می باشد. من فقط از نظر خود من جالب است و برای خواندن از آنچه دیگران فکر می کنم. من فقط برای احترام به سوال شما ذکر و کسانی که به طور معمول دارای احترام با من و آنچه من انجام دهد.

رافا ، اگر شما مجبور به انتخاب یکی از اسلم به شما برای برنده شدن بیشتر می خواستند در سال 2010 ، که شما می خواهید به دفاع باز استرالیایی ، اصلاح کردن خود را به پایین پرتاب از رولاند Garros ، برنده بازگشت ویمبلدون یا تکمیل کار در ایالات متحده باز با شدت بهم زدن؟
Anthea xxx Yeung

RN : هر یک از چهار است ، اما من ویمبلدون را دوباره... شگفت انگیز خواهد بود!

سلام من از یونان و در اینجا آمده تنیس ورزش بسیار محبوب است هنوز رتبهدهی نشده است ، البته سال گذشته بیشتر و بیشتر مردم در آن علاقه مند شوند ، اما من فکر می کنم که در نظر گرفته نشده است فقط برای چند ورزش برای نخبگان "" که بسیار ناامید... آیا تا کنون در نظر تنیس راه است که به عنوان یک ورزش برای افرادی که از موقعیت خاص اجتماعی؟
Liana

RN : نه ، من هرگز. من فکر نمی کنم این روش آن است که در آن من در اسپانیا بزرگ شده.

در طول این سالها کرده اید lessened - مراسم مذهبی خود را در دادگاه. آیا فکر می کنید شما می توانید بدون آنها در سال های آینده این میان چیست؟
Manahil ، پاکستان است.
ღஜGran Rafaஜღ آنلاین نیست.  
5 کاربر زیر از شما کاربر گرامی ღஜGran Rafaஜღ به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند: